Listonic 2024 online

Listonic

Z polską aplikacją Listonic oszczędzisz czas i pieniądze, a Twoje zakupy staną się prostsze. Stwórz listę zakupów w kilka sekund, udostępnij rodzinie i zobacz zmiany na żywo. Wspólna lista będzie zawsze dostępna w Twoim telefonie. To najlepsza aplikacja do list zakupów. Dla rodziny, dla dwojga i singla.
Planuj zdrowe zakupy i trzymaj się listy. Oszczędzaj czas i pieniądze. Rób zakupy racjonalnie.
Listonic wspiera wszystkie smartfony, Wear OS i tablety, udostępnianie list zakupów działa niezależnie od urządzenia, a co miesiąc użytkownicy dodają ponad 8 milionów produktów do wspólnych list zakupów.

Cechy Listonic:

-nie zapomnisz karteczki – nasza lista zakupów będzie zawsze przy Tobie na smartfonie lub na stronie internetowej
-szybko twórz listy i używaj ich ponownie kiedy chcesz
-współdzielenie – zawsze zsychronizowana lista zakupów
-głosowa lista zakupów – użyj mikrofonu, aby dodać wiele pozycji na raz, a nawet tworzyć całe listy zakupów. Po prostu dyktując produkty oddzielaj je spójnikiem “i”, a program doda każdy towar, jako osobną pozycję na liście.
-sortowanie produktów po kategoriach supermarketu
-automatyczne i niestandardowe kategorie
-prosty kalkulator zakupów – dodaj ceny, a Listonic policzy koszt całkowity
-ceny, ilości, notatki – opisz produkty, jak chcesz
-promocje – znajdź swoje supermarkety, zaplanuj tańsze zakupy i zadbaj o domowy budżet
-zamień przepis na listę – przepisy z ponad 600 serwisów (np. przepisy.pl czy doradcasmaku.pl)
-łatwa lista do odhaczania – Listonic to nie tylko lista zakupów do zrobienia, także wyprawka dla noworodka, lista rzeczy do spakowania na wakacje i inne
-zdjęcia produktów – do każdego towaru możesz dodać zdjęcie, aby osoba, z którą dzielisz listę, wiedziała jaki rodzaj i markę produktu ma kupić
-dodawaj ceny, aby lepiej planować wydatki
-twórz listy na komputerze. Oprócz tego, że program jest dostępny na urządzeniach mobilnych, możesz używać go również na komputerze w domu lub w pracy. W aplikacji webowej możesz tworzyć i edytować listy, bo jest tak samo funkcjonalna, jak aplikacja mobilna. Strona działa podobnie do wersji mobilnej, więc jej obsługa nie sprawi Ci żadnych problemów.
-za darmo.

Pomysł na Listonic został stworzony przez trzech przyjaciół, którzy spotkali się na Politechnice Łódzkiej, studiując informatykę w czasach, gdy telefony z klapką i polifoniczne dzwonki były szczytem marzeń. Mieszkając razem w trakcie Erasmusowego wyjazdu, napotkali pewne problemy: podczas robienia zakupów zapominali kupić część produktów albo z kolei kupowali rzeczy, które już mieli. Postanowili zmierzyć się z tymi prostymi wyzwaniami, wymyślając listę zakupów w wersji cyfrowej. Prace nad aplikacją kontynuowali po powrocie do Polski, a za swój studencki projekt zdobyli nawet parę nagród.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja (opcjonalnie)
Po rejestracji dostęp do wszystkich funkcji
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages www: Croatian, Czech, English, Finnish, French, Georgian, Greek, Italian, Polish, Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian. ; Languages Android: English, Polish + 40.

You may also like...