Kadaza 2024 online

Kadaza

Kadaza to graficzna wersja strony startowej, kompleksowy przewodnik internetowy i spersonalizowana strona początkowa w przeglądarce internetowej. Pokazuje tylko najlepsze i najpopularniejsze witryny internetowe o zróżnicowanej tematyce. Poprzez dokonanie zmian logotypów, szybko i łatwo stworzysz swą własną, indywidualną stronę startową.
Sprawdza Twoją lokalizację i automatycznie przekierowuje Cię do preferowanej wersji Kadaza w Internecie, automatycznie otwierając domyślną przeglądarkę. Jest w pełni dostosowana do terytorium, które obejmuje w zakresie treści, języka i nazwy domeny.

Pokazuje tylko najlepsze i najpopularniejsze witryny internetowe o zróżnicowanej tematyce.

Co oferuje Kadaza:
 • Najpopularniejsze strony internetowe w Polsce, przejrzyście uporządkowane tematycznie.
  Z nią stworzysz praktyczny zbiór wszystkich twoich ulubionych serwisów internetowych i odkryjesz nowe, ciekawe miejsca w sieci.
 • Stwórz osobistą stronę startową
  Poprzez dokonanie zmian logotypów, szybko i łatwo stworzysz swą własną, indywidualną stronę startową. I tak na przykład, czytelnik serwisu interia.pl może zadecydować, że zamiast logo onet.pl, na jego stronie widnieć będzie znak interia.pl. Możesz również przesunąć ikony w inne miejsce. Wejdź na stronie głównej w zakładkę Zmień. Zmień
 • Ustaw tło dla swojej strony głównej
  Nadaj swojej stronie głównej indywidulany styl poprzez dobór ulubionego koloru, tła i obrazów.
 • Wszystkie popularne wyszukiwarki w jednym miejscu
  Z pola wyszukiwania Kadaza dostępne są w jednym miejscu wszystkie znane wyszukiwarki internetowe. Wybierz swoje ustawienia i określ z jakiej wyszukiwarki będziesz korzystać w serwisie.
 • Odkryj najpopularniejsze strony internetowe na świecie
  Redaktorzy uporządkowali najpopularniejsze strony internetowe w każdym kraju według tematów. Odkryj najczęściej odwiedzane strony internetowe w różnych krajach. Wybierz swój kraj.
 • Wygodnie i łatwo przeglądaj strony, gdziekolwiek jesteś
  Wejdź w swoim telefonie na kadaza.pl aby ściągnąć wersję Kadaza na komórkę. Strona kadaza.pl została zoptymalizowana do przeglądania na telefonach komórkowych. Działa na prawie wszystkich modelach komórek wyposażonych w przeglądarki internetowe i posiadających dostęp do sieci.

Wszystkie serwisy umieszczone na Kadaza zostały starannie dobrane i w możliwie najlepszy sposób zorganizowane. Selekcja zgłaszanych stron podlega ścisłym regułom. Zwracamy uwagę przede wszystkim na ilość odwiedzin danych witryn, łatwość obsługi dla użytkowników, aktualność oraz wiarygodność. W pierwszej kolejności zamieszczane są tylko najlepsze i najpopularniejsze serwisy, choć staramy się także wprowadzać nowe strony. Ponad to, każdy użytkownik ma prawo zgłaszać swoje propozycje stron. Takie inicjatywy są zawsze mile widziane, a każda nadesłana sugestia jest oceniana. Jeżeli uważasz, że w serwisie brakuje ważnej witryny, rubryki, bądź chciałbyś zgłosić inną uwagę, kliknij tutaj.

Pomoc (Jak ustawić stronę, jako startową ; Jak stworzyć indywidualną stronę startową…) ; Procedura selekcji zgłaszanych stron ; Kadaza na smartfonie ; Dodaj stronę

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages online (60): English, French, Polish…

You may also like...