ManicTime Standard 2024.1.0 portable

ManicTime Standard portable

ManicTime Standard to narzędzie, które będzie śledzić nas i udostępni nam informacje ile czasu spędzamy przed komputerem. To darmowe i łatwe w obsłudze narzędzie działające w tle, które zapisze ile czasu i w jaki sposób wykorzystujemy komputer w danej chwili.
Dane są zapisywane od chwili włączenia komputera, aż do jego wyłączenia. Uzyskamy dzięki temu dane, między innymi, których programów używamy najczęściej lub ile czasu spędzamy na przeglądaniu konkretnych stron internetowych. Raporty i czytelne wykresy gromadzone przez ManicTime Standard zapisywane są na dysku twardym.

Dane, które zbiera program ManicTime są przechowywane tylko i wyłącznie na komputerze bez jakiegokolwiek wysyłania danych na zewnątrz.

Jeśli chodzi o darmową wersję programu trzeba zaznaczyć, że jest zablokowanych wiele funkcji, jakie są dostępne w wersji płatnej. Co zablokuje nam program widać w oknie, które pojawi się podczas uruchamiania programu:

Program wymaga do działania dodatku .NET Framework w wersji 5.0 lub nowszej

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Chinese (Simplified), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...