MediaHuman YouTube to MP3 Converter 3.9.9.92 (0518) portable

MediaHuman YouTube to MP3 Converter

Jak lubicie słuchać muzyki na YouTube lub Vimeo (oraz inne), ale chcecie to zrobić w trybie offline, czy słuchać w swoim ulubionym odtwarzaczu przenośnym?. Znajdziecie soundtrack nowego filmu na YouTube i chcecie go zapisać do biblioteki w formacie MP3 lub AAC (M4A)?.
Program MediaHuman YouTube to MP3 Converter zrobi to za Was. To oprogramowanie jest niezwykle łatwe w użyciu i pozwala wyodrębnić ścieżki dźwiękowe z filmów z YouTube i list odtwarzania o najwyższej możliwej jakości. Wspiera usługę „przeciągnij i upuść” (drag’n’drop).

Cechy programu MediaHuman YouTube to MP3 Converter:

Obsługa iTunes / Music.app
W preferencjach aplikacji możesz wybrać opcję automatycznego dodawania pobranych utworów do iTunes. Możesz także określić listę odtwarzania iTunes, do której należy dodać przekonwertowaną ścieżkę.

Oszczędza Twój czas i ruch
Aplikacja wykrywa ścieżkę audio w klipie wideo YouTube i pobiera ją, pomijając część wideo. W rezultacie prędkość pobierania gwałtownie wzrasta, szczególnie w przypadku treści o jakości HD.

Prosty edytor tagów
Aplikacja automatycznie wykrywa nazwę wykonawcy i tytuł utworu wideo i zapisuje go w pobranym pliku. Ale jednocześnie możesz łatwo zmienić tagi na dowolne. Możesz nawet zmienić obraz okładki.

Oryginalny format, bez konwersji
Możesz zapisać ścieżki audio w oryginalnej jakości bez żadnej konwersji. Oznacza to, że nie nastąpi utrata jakości i znacznie skróci czas pobierania.

Darmowa muzyka
Na YouTube jest dużo muzyki. Aplikacja pomoże Ci przekonwertować filmy z YouTube na MP3 lub zapisać je na komputerze w oryginalnym formacie M4A/AAC. Po prostu znajdź ścieżkę, którą lubisz i pobierz ją w wymaganej jakości.

Nie tylko YouTube
Obsługiwane są również Vevo.com, Vimeo, DailyMotion, Soundcloud, Bandcamp, HypeMachine, MixCloud, MixUpload, Audiomack, UOL i wiele innych stron. Możesz więc pobierać muzykę tak łatwo, jak z YouTube.

Śledzenie schowka
Program śledzi zawartość schowka systemowego. Oznacza to, że możesz łatwo dodać klip wideo bez przełączania się z ulubionej przeglądarki. Wystarczy skopiować adres URL do schowka, a zostanie on dodany do kolejki pobierania.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit + XP
Licencja: bezpłatny (freeware)

virustotal

LRepacks: aby zainstalować program lub uzyskać wersję portable należy uruchomić plik instalatora (.exe) i postępować zgodnie z jego instrukcjami.
Wersja przenośna to wersja programu, która przechowuje informacje o swojej pracy nie w rejestrze i różnych zakamarkach systemu, ale obok pliku wykonywalnego. Takie podejście jest wygodne, jeśli często ponownie instalujesz system lub chcesz używać programów na innych komputerach z dysku flash. Może być również przydatny do używania na komputerze w ramach konta z ograniczonymi uprawnieniami.
Przepakowane programy nie zawierają złośliwych modułów, oprogramowania reklamowego, wirusów itp.

DOWNLOAD INFO – jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Ostatnia (v. 3.2.9), oficjalna wersja portable wydana przez producenta programu.

Po uruchomieniu program może zakomunikować, że jest nowa wersja. Klikamy, że tak, wyświetli się okno „Aktualizacja została pobrana i jest gotowa do instalacji”. Klikamy na „Tak” (program doda wsparcie dla portalu Bandcamp – muzyczny sklep internetowy) i jakieś drobne poprawki.

Może pojawić się okno z możliwością instalacji AVG TuneUp Utilities, klikamy na „Instalacja niestandardowa” i odznaczamy „Zainstaluj pasek narzędzi AVG PC TuneUp”, oczywiście jeśli tego nie chcemy.
Przy instalacji tego programu mogą również się pojawić propozycje zainstalowania gier, czy paska do przeglądarki. Trzeba uważnie czytać, co pojawia się w oknach, aby później nie było kłopotu z deinstalacją dodatków niewiadomego pochodzenia.

Konwerter online: Savelink.info to proste narzędzie online, bezpłatne i bardzo łatwe w użyciu dla SoundCloud, Mixcloud, YouTube i innych. Wystarczy wkleić link do strony ścieżki w polu na stronie serwisu i nacisnąć Enter, aby uzyskać wysokiej jakości pliki .mp3, .webm, .m4a audio lub wideo dla dowolnej ścieżki.

Languages: Arabic, Armenian, Azerbaijani, Bulgarian, Catalan, Chinese (Taiwan), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Esperanto, French, German, Greek, Hebrew (Israel), Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Malay, Norwegian (Bokmål), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Vietnamese.

You may also like...