Program mp3DirectCut jest małym, szybkim programem do cięcia plików mp3. Tnąc plik, nie musimy rozkodowywać pliku do formatu PCM, co oszczędza czas i zachowuje oryginalną jakość. Aplikacja pozwala na dzielenie dużych plików, np. nagrań z koncertów. Bezpośrednio nagrywa do formatu MP3 -obsługuje kodeki ACM i Lame. Zmienia głośność, płynnie wycisza i normalizuje utwór. Wycina fragmenty utworów, obsługuje pliki .cue, obsługuje starszy Layer 2 i tagi ID3v1.1.

Mp3DirectCut oczywiście odtwarza muzykę, jak również pozwala tworzyć własne dzwonki do telefonu.
Program jest bardzo łatwy i prosty w użytkowaniu.

Pobieramy samorozpakowujący plik mp3DCxxx.exe i rozpakowujemy do wybranego przez nas folderu.

W oknie, które się otworzy po uruchomieniu programu, zaznaczamy Portable forced i ustawienia będą zapisywany tylko  w folderze programu. Możemy również w tym oknie ustawić język interfejsu.

Język polski: Settings > Configure… > Operation > Language > Polski > Restart program.

Działa systemach: Windows XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /selfextracting.zip/ (287 KB / 560 KB) Pobierz /.paf / v. 2.20
Brak wersji instalacyjnej

Zmiany w programie: w oknie programu klikamy: ? > O programie > What’s New

Języki / Languages: Belarusian, Brazilian Portuguese, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/mp3DirectCut_icon_x256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/mp3DirectCut_icon_x256-150x150.pngzbymalInne multimedialnePAFACM,CUE,Edytory muzyki,ID3,Lame,MP3,mp3DirectCut,mp3DirectCut portable
Program mp3DirectCut jest małym, szybkim programem do cięcia plików mp3. Tnąc plik, nie musimy rozkodowywać pliku do formatu PCM, co oszczędza czas i zachowuje oryginalną jakość. Aplikacja pozwala na dzielenie dużych plików, np. nagrań z koncertów. Bezpośrednio nagrywa do formatu MP3 -obsługuje kodeki ACM i Lame. Zmienia głośność, płynnie...