MyNotes Keeper 3.9.7 portable

MyNotes Keeper

MyNotes Keeper (występuje również pod nazwami My Notes Keeper i MyNotesKeeper) pomaga przechowywać wiele pomysłów i rzeczy do zapamiętania w jednym miejscu, szybko i łatwo je znajdować. Przechowuj wszystkie swoje informacje w uporządkowany sposób i bezpiecznie chronione hasłem, gotowe do szybkiego dostępu i szybkiego wyszukiwania za pomocą tego oprogramowania.

Umożliwia przechowywanie wszystkich notatek i informacji w łatwym w użyciu schemacie, w którym można szybko znaleźć to, czego potrzebujesz. MyNotes Keeper to program PIM typu „szwajcarski scyzoryk”, potężny, a jednocześnie łatwy w obsłudze. Dzięki niemu tworzenie własnej bazy danych o dowolnym kształcie i zorganizowanie się nie może być łatwiejsze.

Cechy programu MyNotes Keeper:
 • Wiele zastosowań
  Baza wiedzy ; Kreator eBooków ; Zarządzanie danymi klientów ; Menedżer kontaktów ; Menedżer notatek ; Menedżer dokumentów ; Książka adresowa ; Książka telefoniczna ; Ochrona haseł ; Album zdjęć i wiele więcej.
 • Zwiększa efektywność
  Wygodna forma prezentacji notatek z zakładkami i strukturą drzewiastą. Zlokalizuj potrzebne informacje w ciągu kilku sekund, korzystając z łatwej w obsłudze struktury drzewa. Nieograniczony rozmiar notatek i liczba notatek w notatniku.
 • Łatwy w użyciu
  MyNotes Keeper posiada niezwykle łatwy w użyciu interfejs, który nie wymaga żadnej wiedzy technicznej.
 • Potężny edytor tekstu
  Edytor tekstu posiada wszystkie standardowe funkcje edycji tekstu i akapitów dostępne w programie MS Word (czcionka, kolor, rozmiar, kolor tła, tabele, obrazy, symbole itp.)
 • W pełni kompatybilny z Microsoft Office
  Pełna kompatybilność z pakietem Microsoft Office (Word, Excel), umożliwia importowanie i eksportowanie (lub wklejanie) z plików *.txt, *.wri, *.rtf, *.doc, *.html i innych…
 • Chroń swoje dane
  Wysoka niezawodność, plik naprawczy w przypadku awarii sprzętu lub błędu systemu operacyjnego spowodowanego przez inną aplikację. Zaawansowane szyfrowanie plików i ochrona hasłem.

Porównanie wersji darmowej (Free) i płatnej (Pro)

Działa w systemach: Windows 7/8/10 64 & 32-bit/11
Licencja: bezpłatny tylko do użytku osobistego (free – personal use only)

Program nie jest w pełni przetłumaczony na język polski.

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish.

You may also like...