Password Security Scanner to narzędzie to skanuje hasła przechowywane przez popularne aplikacje Windows (Microsoft Outlook, Internet Explorer, Mozilla Firefox i inne). Informacja o każdym haśle zawiera liczbę znaków, liczbę znaków numerycznych, liczbę znaków małych i wielkich liter, liczbę powtarzających się znaków i siłę hasła. Możesz użyć tego narzędzia w celu ustalenia, czy hasła wykorzystywane przez innych użytkowników są należycie zabezpieczone.

Obecnie Password Security Scanner skanuje hasła z następujących aplikacji:
– Internet Explorer 4.0 – 6.0
– Internet Explorer 7.0 – 11.0
– Mozilla Firefox (wszystkie wersje)
– Google Chrome
– Dialup/VPN (hasła systemu Windows)
– MSN/Windows Messenger
– Microsoft Outlook
– Windows Live Mail
– SeaMonkey Web browser.
– Opera (wersja15 lub wyżej)
Po uruchomieniu program skanuje system, a następnie wyświetla informacje na temat zabezpieczeń wszystkich znalezionych haseł w oknie głównym.
Można też przejść do okna “Opcje zaawansowane” (F9) i wybrać wyświetla tylko niezabezpieczonych haseł z niską liczbą znaków lub o niskiej sile hasła.

Info
Po pobraniu i rozpakowaniu, plik z językiem polskim wrzucamy do folderu z programem.
Działa w systemach: Windows 2000,XP,Vista,7,8,10
Licencja: darmowy (freeware)
Pobierz ( 196 KB / 236 KB ) Spolszczenie

Wersja instalacyjna: pobierz
/inne/: Chinese (Traditional), Czech, Dutch, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Valencian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
Password_Security_Scanner_1 Password_Security_Scanner_2
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Password_Security_Scanner_icon_NirSoft.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Password_Security_Scanner_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoBezpieczeństwo,Hasła,Odzyskiwanie haseł,Password Security Scanner,Password Security Scanner portable
Password Security Scanner to narzędzie to skanuje hasła przechowywane przez popularne aplikacje Windows (Microsoft Outlook, Internet Explorer, Mozilla Firefox i inne). Informacja o każdym haśle zawiera liczbę znaków, liczbę znaków numerycznych, liczbę znaków małych i wielkich liter, liczbę powtarzających się znaków i siłę hasła. Możesz użyć tego narzędzia w...