Spamgourmet 2022 online

Spamgourmet

Spamgourmet to bezpłatne tymczasowe konta pocztowe, doskonałe blokowanie spamu, a przy tym łatwa obsługa.

Podając swój prawdziwy adres mailowy wszystkim, którzy o to poproszą, z pewnością wkrótce zaczniesz otrzymywać również niechciane wiadomości (tak zwany spam). Co gorsza nie będzie wiadomo, skąd one nadeszły, ani skąd spamerzy mają Twój adres. Czy nie byłoby wygodne, aby każdemu podawać Twój unikalny adres, jednocześnie otrzymując wszystkie listy tak jak dotychczas? Czy nie byłoby lepiej założyć, że każdy adres trafi do spamerów i w dowolnym momencie można go wyłączyć (samodzielnie lub automatycznie)?

Właśnie tak działa Spamgourmet! Niczego nie musisz instalować na żadnym ze swoich komputerów. Kiedy odpowiednio skonfigurujesz Spamgourmet, prawdopodobnie nie będziesz już musiał tutaj wracać. To jeden z najwygodniejszych i najwydajniejszych sposobów na uniknięcie spamu.

Uzbrój się przeciwko spamerom w kilka minut razem z Spamgourmet:
  1. Jeśli dotąd go nie masz – utwórz swoje konto w serwisie Spamgourmet. Wprowadź swój identyfikator (username) i adres mailowy, na który mają być przekierowywane wiadomości. Zostaniesz poproszony o rozpoznanie słowa na obrazku i o wybranie hasła.
  2. Wszystkie wiadomości przesłane na Twoje tymczasowe adresy zostaną przez Spamgourmet przekierowane na podany adres (forwarding address). Oczywiście ten adres musi istnieć, dlatego wymagane jest jego potwierdzenie. Wykonaj polecenia opisane w mailu, który otrzymasz.
  3. Po potwierdzeniu adresu, na który mają być przekierowywane wiadomości, możesz już zacząć podawać swoje tymczasowe adresy komu chcesz. Adresy będą tworzone zgodnie z poniższym wzorcem:

dowolnesłowo.x.identyfikator@spamgourmet.com

gdzie dowolnesłowo to słowo, które jeszcze nie było użyte, x to liczba wiadomości, które maja zostać przekierowane z tego adresu (najwyżej 20), a identyfikator to Twój identyfikator (username).

Na przykład, jeżeli Twój identyfikator to „spamcowboy” a jakaś WielkaKorporacja prosi Cię o podanie adresu elektronicznego (na stronie internetowej, przez telefon, w sklepie), zamiast podawać swój prawdziwy adres, możesz podać taki:

WielkaKorporacja.3.spamcowboy@spamgourmet.com

Ten tymczasowy adres zostanie utworzony, kiedy WielkaKorporacja po raz pierwszy wyśle na niego list (nie musisz robić nic, żeby go utworzyć) i najwyżej 3 wiadomości zostaną przekierowane na Twój właściwy adres. Pozostałe zostaną żarłocznie zjedzone.

Jeśli potrzebujesz lepszej kontroli nad adresami, wybierz na stronie internetowej Spamgourmet zakładkę „tryb zaawansowany”.

Spamgourmet – poradniki, instrukcje

Jeśli chcesz pomóc w rozwoju serwisu Spamgourmet – skorzystaj z platformy PayPal. Wpłaty są dobrowolne.

Uwaga: usługa na chwilę obecną nie rejestruje nowych użytkowników.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny / darowizny (freeware / donationware)

Languages: Chinese, Danish, English, French, Italian, Japanese, Nederlands (Dutch), Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish.

You may also like...