PingInfoView to małe narzędzie, które pozwala łatwo diagnozować wiele nazw hostów oraz adresów IP i oglądać wyniki w jednej tabeli. Dzięki niemu sprawdzimy czas odpowiedzi do wybranych serwerów na całym świecie. Automatycznie pinguje co kilka sekund do wszystkich hostów, które określimy i wyświetla liczbę sukcesów i nieudanych pingów, a także średni czas pingu. Możemy też zapisać wynik w pliku TXT/HTML/XML lub skopiować go do schowka.

PingInfoView nie wymaga żadnego procesu instalacji ani dodatkowych bibliotek DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego wystarczy uruchomić plik wykonywalny (pinginfoview.exe), wpisać nazwy hostów i adresy IP, które mają zostać pingowane, a następnie kliknąć przycisk “OK”, aby rozpocząć.

Należy podawać listę adresów IP w następującym formacie:
192.168.1.10 Main Server
192.168.1.11 Host 01
192.168.1.12 Host 02
#192.168.1.14 Host 03
Opis każdego adresu IP jest automatycznie dodawany do kolumny opisu. Jeśli na początku linii dodamy znak “#”, to program zignoruje go.

Info
Po rozpakowaniu plik z językiem wrzucamy do folderu programu.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (60 KB / 95 KB) Spolszczenie /PL/ Other languages
Brak wersji instalacyjnej

Zmiany w wersji: link

Other languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Dutch, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Romanian, Russian, Spanish, Turkish, Valencian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/PingInfoView.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/PingInfoView-150x150.pngzbymalDiagnostykaInternetowehosty,IP,ping,PingInfoView,PingInfoView portable
PingInfoView to małe narzędzie, które pozwala łatwo diagnozować wiele nazw hostów oraz adresów IP i oglądać wyniki w jednej tabeli. Dzięki niemu sprawdzimy czas odpowiedzi do wybranych serwerów na całym świecie. Automatycznie pinguje co kilka sekund do wszystkich hostów, które określimy i wyświetla liczbę sukcesów i nieudanych pingów, a...