qTox 1.17.6 portable

qTox

qTox jest komunikatorem do bezpiecznej wymiany wiadomości dla wszystkich i został oparty na protokole Tox. Jest to protokół typu peer-to-peer („każdy z każdym”), również do połączeń wideo, który oferuje szyfrowanie końcowe. Celem projektu jest zapewnienie bezpiecznej i łatwo dostępnej komunikacji dla każdego. Implementacja protokołu jest publikowana, jako wolne oprogramowanie na licencji GNU General Public License (GPL) w wersji 3 lub późniejszej.

Wraz z rosnącym globalnym systemem rządowej inwigilacji, qTox zapewnia prostą w użyciu aplikację, która pozwoli Ci na kontakt i wymianę wiadomości z Twoimi znajomymi oraz bliskimi bez obaw o to, że ktoś Cię podsłuchuje. Podczas gdy inne znane serwisy wymagają opłat, qTox jest całkowicie bezpłatny i pozbawiony reklam.

Obecnie światowe rządy wydają się niezwykle zainsteresowane tym, co mówisz w Internecie. qTox został stworzony z żelazną zasadą „prywatność przede wszystkim”, a my nie jesteśmy skłonni do kompromisów. Twoje bezpieczeństwo ma dla nas najwyższy priorytet i nie ma na świecie niczego co sprawiłoby, że zmienilibyśmy nasze poglądy.

Komunikator qTox oferuje:
  • wiadomości – prywatne, szyfrowane wiadomości
  • rozmowy – dzwoń do znajomych używając bezpłatnej i bezpiecznej funkcji rozmów
  • rozmowy wideo – porozmawiaj twarzą w twarz ze swoimi znajomymi przy użyciu opcji bezpiecznej rozmowy video
  • bezpieczeństwo – qTox traktuje Twoją prywatność bardzo poważnie. Dzięki zaawansowanej technologii szyfrowania masz pewność, że jedynymi osobami które przeczytają Twoją wiadomość będziecie Ty i Twoi odbiorcy
  • łatwość w obsłudze – w przeciwieństwie do innych aplikacji umożliwiających bezpieczną komunikację, qTox nie wymaga od Ciebie bycia zaawansowanym użytkownikiem komputera. Program jest gotowy do uruchomienia zaraz po pobraniu, stworzony z myślą o wszystkich użytkownikach i bazuje na prostym interfejsie skupionym na łatwości w obsłudze
  • wolność – masz prawo do zarówno użytkowania, jak i modyfikowania qToxa, nigdy nie będzie męczyć Cię reklamami, ani wymagać od Ciebie płatności za jakąkolwiek funkcję programu.

Projekt jest tworzony przez społeczność programistów z całego świata skupionej wokół sieci GitHub.
Komunikator qTox nie jest jedynym, który wykorzystuje protokół Tox. Oto inne: uTox, Ricin, Toxygen, Toxic, Antox czy Antidote.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 32 i 64-bit
Licencja: bezpłatny (GNU GPL v3)

To repozytorium zostało zarchiwizowane przez właściciela 12 lutego 2023 r. Jest teraz tylko do odczytu /GitHub/

Languages: Afrikaans, Arabic, Belarusian, Bulgarian, Brezhoneg (Breton), Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, English, Esperanto, Estonian, Finnish, French, Galician, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Nepali, Norwegian (Bokmal), Norwegian (Nynorsk), Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian (Latin & Cirillic), Slovenian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...