TeamSpeak Client 3.5.6 portable

TeamSpeak

TeamSpeak Client to komunikator internetowy wykorzystujący technologię VoIP do komunikacji głosowej i tekstowej między wieloma użytkownikami danego serwera.

Komunikator jest wykorzystywany głównie przez graczy do szybkiej wymiany informacji w grach wieloosobowych.

teamspeak_integrierter_chat

Aplikacja w porównaniu do innych komunikatorów internetowych (np. Skype) oferuje jedyną w swoim rodzaju możliwość posiadania jednego, stałego miejsca w sieci, jakim jest serwer Teamspeak 3. Żadnego czekania, żadnego symbolu „Zajęte“, żadnego „niestety niedostępny”. Serwer przyjmuje zawsze i natychmiast wszystkie rozmowy. Rozmowy głosowe, zapis w chmurze i wiele innych funkcji zebranych w jednej aplikacji.

Unikalna komunikacja – większość komunikatorów internetowych, takich jak Skype, WebEx itp. naśladuje klasyczne rozmowy telefoniczne. W przypadku aplikacji Skype np. można zadzwonić do kogoś lub do kilku grup. Do czasu rozpoczęcia konferencji może minąć trochę czasu.
Ta aplikacja jest inna. Ty i Twoi koledzy, przyjaciele lub koledzy z klanu mają adres, który nigdy się nie zmienia, a każdy z nich, w każdej chwili może się zgłosić i zalogować bądź wylogować. Nigdy więcej połączeń, nigdy więcej sygnału zajętości.

Rozbudowane ustawienia zabezpieczeń – nawet jeśli aplikacja TeamSpeak jest otwartą platformą komunikacji, nadal można dokładnie ustawić, kto ma dostęp i które pokoje czatu, dla kogo mają być dostępne. Do tego aplikacja wykorzystuje nowy system bez nazwy użytkownika i hasła, który zarówno administratorom jak i użytkownikom ułatwia logowanie się na serwerach.

teamspeak_dateitransfer

Transfer plików – przesyłaj pliki do innych uczestników konferencji lub zapisuj je na serwerze. Dzięki specjalnej architekturze system Teamspeak działa przez wszystkie zapory.

Dodatki (skórki, wtyczki i narzędzia) – aplikacja może zostać rozbudowana przez społeczność. Dostosuj Twojego klienta do własnych potrzeb. Może wolisz czarny? Nie ma problemu. Wtyczki rozszerzają jego funkcjonalność.

Nakładka w grze – jeśli komunikator zostanie całkowicie zasłonięty np. przez grę pełnoekranową można aktywować nakładkę, która w małym, półprzeźroczystym oknie pokazuje najważniejsze informacje.

Doskonała jakość głosu – aplikacja zaprojektowana jest przede wszystkim do komunikacji internetowej między graczami. Gracze komputerowi są bardzo wrażliwi, jeśli chodzi o wykorzystanie procesora, szerokopasmowość i opóźnienia.  Wszystko w doskonałej jakości dźwięku, która dodatkowo tłumiąc hałas i echo jest jeszcze lepsza. Również na światowym poziomie są tak zwane wartości opóźnienia – to opisuje czas, jaki minie, aż ktoś usłyszy Twój głos.

teamspeak_client

TeamSpeak – poradniki, instrukcje

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Jak zrobić wersję portable wg. portalu The Portable Freeware Collection /np. v. 3.5.6/:

Aby uzyskać wersję portable możemy postąpić w następujący sposób: pobieramy plik instalacyjny programu (32 lub 64-bit, w zależności jaki posiadamy system), rozpakowujemy go programem 7-Zip i uruchamiamy plikiem „ts3client_win32.exe” lub „ts3client_win64.exe” (w zależności od systemu). Można usunąć folder „$PLUGINSDIR„.

Languages: English, French, German, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.

You may also like...