InfraRecorder to program do nagrywania, który może być doskonałym zamiennikiem takich programów jak Nero lub Alcohol. W oknie tworzenia projektu dysku, widoczny jest menadżer plików, za pomocą którego możemy w łatwy sposób zarządzać zasobami komputera i później je nagrywać. Umożliwia on nagrywanie danych na CD/DVD, kopiowanie nośników, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu, wypalanie obrazów płyt w formacie .iso,.cue oraz .img. Przegrywa płytki w locie, bądź z użyciem tymczasowego obrazu na dysku.

InfraRecorder ma możliwość nagrywania płyt wielosesyjnych i startowych (bootowalnych). Obsługuje dwu-warstwowe DVD (DVD dual-layer). Posiada pasek, który informuje nas, ile powierzchni jest zajętej na płycie. Potrafi też konwertować muzykę z płytki na jeden z formatów: .wav, .wma, .ogg, .mp3. Można zapisywać projekty w formacie .irp (projekt InfraRecorder) i później je nagrać. Posiada również uproszczony interfejs, który podpowiada nam jaką płytę nagrać, coś w stylu NeroExpress.

Działa w systemach:  Windows 2000,XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz /.zip 32-bit/ (4,54 MB / 13,2 MB) Pobierz /.zip 64-bit/ Pobierz /.paf.exe /
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe 32-bit/ ; pobierz /.exe 64-bit/

Języki / Languages: Arabic, Basque, Bosnian, Bulgarian, Catalan, Chuvash, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Farsi, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic and Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Valencian.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/09/InfraRecorder_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/09/InfraRecorder_icon256-150x150.pngzbymalNagrywaniePAF64-bit,Audio-Video,CD,DVD,InfraRecorder,InfraRecorder portable,MP3,Nagrywanie CD-DVD,OGG,WAV,WMA
InfraRecorder to program do nagrywania, który może być doskonałym zamiennikiem takich programów jak Nero lub Alcohol. W oknie tworzenia projektu dysku, widoczny jest menadżer plików, za pomocą którego możemy w łatwy sposób zarządzać zasobami komputera i później je nagrywać. Umożliwia on nagrywanie danych na CD/DVD, kopiowanie nośników, kasowanie nośników...