Dzięki programowi WinDirStat zobaczymy procentowo jakie pliki zajmują powierzchnię naszych dysków.

Program pokaże nam to w postaci graficznej i mapy drzewa. Kolory reprezentują poszczególne typy plików, których obszar jest proporcjonalny do wielkości pliku. Prostokąty są rozmieszczone w taki sposób, że zawierają wszystkie swoje pliki i podkatalogi. Tak więc ich powierzchnia jest proporcjonalna do wielkości poddrzewach. Barwa prostokątu wskazuje typ pliku, w sposób pokazany na liście rozszerzeń. Cieniowanie poduszki dodatkowo wydobywa strukturę katalogów.

WinDirStat tworzy raporty wykorzystania miejsca na dysku. Analiza może potrwać chwilę, w zależności od tego jak zapchaliśmy komputer danymi.

Działa w systemach: Windows 2000,XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)

Pobierz /.paf.exe / (947 KB / 2,12 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Czech, Dutch, English, Estonian, French, Finnish, German, Hungarian, Italian, Polish, Russian, Spanish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/06/WinDirStat_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/06/WinDirStat_icon256-150x150.pngzbymalDiagnostykaPAFDiagnostyka,Dysk,WinDirStat,WinDirStat portable
Dzięki programowi WinDirStat zobaczymy procentowo jakie pliki zajmują powierzchnię naszych dysków. Program pokaże nam to w postaci graficznej i mapy drzewa. Kolory reprezentują poszczególne typy plików, których obszar jest proporcjonalny do wielkości pliku. Prostokąty są rozmieszczone w taki sposób, że zawierają wszystkie swoje pliki i podkatalogi. Tak więc ich...