WinToUSB 8.8

WinToUSB

WinToUSB (zwany także Windows To USB), to darmowy kreator Windows To Go (WTG), który umożliwia instalację i uruchomienie w pełni funkcjonalnego systemu Windows na zewnętrznym dysku twardym, dysku flash USB lub dysku Thunderbolt. Jest to tak łatwe i wydajne, że w zaledwie 3 krokach i kilku minutach możesz stworzyć swój pierwszy przenośny system Windows 11/10/8/7 lub Windows Server bezpośrednio z pliku ISO, WIM, ESD, SWM, VHD, VHDX i płyty CD/DVD lub możesz sklonować aktualnie uruchomioną instalację systemu Windows na dysk USB lub Thunderbolt, jako przenośny system Windows. WinToUSB obsługuje również tworzenie instalacyjnego dysku USB systemu Windows z systemu Windows 11/10/8/7 i ISO instalacji systemu Windows Server, dzięki niemu możesz łatwo zainstalować system Windows z dysku USB.

Jeśli chcesz zaktualizować obszar roboczy WTG do systemu Windows 11 lub Windows 10 21H2, wykorzystaj Hasleo Windows To Go Upgrader.
Windows To Go Upgrader to oprogramowanie, które może pomóc w łatwej aktualizacji dysku Windows To Go USB z niższej wersji systemu Windows do wyższej wersji systemu Windows, nawet jeśli dysk Windows To Go jest zaszyfrowany przy użyciu funkcji BitLocker Drive Encryption.
Za pomocą tego oprogramowania można łatwo uaktualnić system Windows 8 To Go do Windows 10 To Go, Windows 10 To Go do Windows 11 To Go, a nawet uaktualnić system Windows 10/11 To Go (niższy numer kompilacji) do Windows 10/11 To Go ( wyższy numer kompilacji), na przykład uaktualnienie aktualizacji systemu Windows 10 z października 2020 r. (Windows 10 20H2) do aktualizacji systemu Windows 10 z maja 2021 r. (Windows 10 21H1).

WinToUSB udostępnia funkcję o nazwie „Windows Installation USB Creator”, która umożliwia tworzenie instalacyjnego dysku USB systemu Windows z dysku Windows 11/10/8/7/vista/2022/2019/2016/2012/2008 instalacyjny plik ISO w kilku prostych krokach. Dzięki tej funkcji możesz utworzyć bootowalny instalacyjny dysk USB systemu Windows, aby zainstalować system Windows zarówno na komputerach z tradycyjnym systemem BIOS, jak i komputerami UEFI przy użyciu tego samego dysku USB.
Omiń wymagania systemowe Windows 11 (TPM 2.0, bezpieczny rozruch, minimalny sprzęt i konto Microsoft)
-Zainstaluj system Windows na komputerach z systemem BIOS i UEFI, używając tego samego dysku USB
Dowiedz się, jak utworzyć instalacyjny dysk USB systemu Windows z obsługą BIOS i UEFI.

Windows PE Bootable USB Creator – ta funkcja umożliwia utworzenie rozruchowego dysku USB PE systemu Windows, może pomóc w przeniesieniu zawartości pliku ISO systemu Windows PE na dysk USB i umożliwieniu rozruchu dysku USB, a ta funkcja obsługuje tworzenie rozruchowego sterownika USB WinPE, który obsługuje zarówno komputery z tradycyjnym systemem BIOS, jak i UEFI.
Dowiedz się, jak utworzyć rozruchowy dysk USB WinPE za pomocą Hasleo WinToUSB.

Najważniejsze funkcje WinToUSB obejmują:

-Łatwy w użyciu interfejs kreatora, który zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące tworzenia dysku USB Windows To Go.
-Tworzenie systemu Windows To Go z pliku obrazu ISO, WIM, ESD, SWM, VHD(X) lub napędu CD/DVD.
-Sklonuj istniejący system operacyjny Windows (Windows 7 lub nowszy) na dysk USB, jako obszar roboczy Windows To Go.
-Użycie systemu Windows 11/10/8/7 w wersji innej niż Enterprise do utworzenia obszaru roboczego Windows To Go.
-Tworzenie systemu Windows To Go na niecertyfikowanym dysku USB Windows To Go.
-Utwórz obszar roboczy Windows To Go zaszyfrowany funkcją BitLocker
-Twórz przenośne systemy Windows dla komputerów Mac z procesorami Intel
-Obsługa tworzenia obszaru roboczego Windows To Go opartego na VHD/VHDX.

Uwaga: Windows 7/2008 R2 nie ma wbudowanej obsługi USB 3.0, więc Windows 7/2008 R2 będzie musiał zostać uruchomiony z portu USB 2.0. Windows 7/2008 R2 nie jest całkowicie przenośny. Podczas uruchamiania na różnych komputerach mogą występować problemy z aktywacją i sterownikami. Musisz być administratorem na komputerze, na którym instalujesz WinToUSB.

Program uruchamiamy na prawach administratora.

Udostępniany jest w wersjach: Free, Professional, Enterprise.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

To jest wersja instalacyjna, czyli nie jest to program przenośny (portable)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegiwn, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish.

Możesz zmienić język tylko na stronie głównej programu

You may also like...