Wyliczanie.pl 2024 online

Wyliczanie.pl

Strona Wyliczanie.pl jest zbiorem najróżniejszych narzędzi internetowych, typu kalkulatory matematyczne, przeliczniki, generatory itp. Wszystko zebrane w jednym miejscu i dostępne do wyliczania online przez przeglądarkę internetową komputera lub smartfona. Postaramy się żebyś mógł na tej stronie wyliczyć wszystko, czego tylko potrzebujesz w codziennym życiu lub szkole. Opisy poszczególnych narzędzi są napisane prostym językiem, aby każdy internauta zrozumiał o co w nich chodzi, bez specjalistycznych pojęć i definicji.

Wyniki kalkulatorów na stronie Wyliczanie.pl pełnią rolę informacyjną i warto weryfikować je również w innych miejscach lub we własnych wyliczeniach. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich poprawność, gdyż w każdym skrypcie mogą pojawić się błędy, mimo iż dokładamy wszelkich starań, żeby ich nie było.
Jeśli masz jakieś sugestie, brakuje Ci jakiegoś kalkulatora lub widzisz błąd w kalkulatorze pisz – info@wyliczanie.pl

Narzędzia na Wyliczanie.pl są podzielone według kategorii:
  • Matematyczne – w tej kategorii znajdują się różnego rodzaju kalkulatory, dzięki którym obliczysz funkcje matematyczne. Wszelkie działania na liczbach, które można wyliczyć ze wzorów. Dzięki tym kalkulatorom będziesz mógł zweryfikować i porównać wyniki obliczeń matematycznych.
  • Kalkulatory – najróżniejsze narzędzia spełniające funkcje kalkulatora online, przeliczającego określone rzeczy typu podatek VAT czy BMI. Słowo kalkulator tutaj nie jest równoznaczne z klasycznym kalkulatorem, używanym do prostych działań matematycznych, tylko do wyliczania bardziej skomplikowanych rzeczy.
  • Generatory – dzięki generatorom możesz wygenerować wiele wartościowych rzeczy typu hasła, hashe czy znaki w alfabecie Morse’a. Pozwala to na szybkie uzyskanie danych jednym kliknięciem, bez wypisywania tego ręcznie po kolei.
  • Przeliczniki – ten dział zawiera narzędzia, dzięki którym będziesz mógł przeliczyć jedną wartość na drugą np. przeliczyć temperaturę Celsjusza na Fahrenheita czy liczby rzymskie na arabskie. Takie przeliczanie przydatne jest przede wszystkim przy jednostkach miar i wag.
  • Konwentery – tego typu narzędzia potrafią konwertować (przekształcać, zmieniać) różnego rodzaje dane lub wartości na inną formę. Przykładowo można przekonwertować zapis koloru w formacie z RGB na HEX.
  • Losowe – tutaj znajdziesz właściwie wszystko odnośnie losowości. Losować można wiele rzeczy – liczby, imiona, rzuty kostką. Chociaż najbardziej klasycznym reprezentantem tej kategorii jest losowanie liczby z określonego zbioru liczb.
  • Odliczanie / Czas – czas jak i jego odliczanie jest ze sobą ściśle związane. Można odliczać czas do jakichś świąt lub wakacji. Czas można również zapisywać w różnych formach lub jednostkach.
  • Informacja – w tym dziale są narzędzia raczej statyczne, które po wejściu pokazują dedykowaną informację, bez potrzeby wprowadzania danych przez użytkownika. Na przykład pokazanie adresu IP (zewnętrznego) użytkownika, który potrzebuje to sprawdzić.
  • Pozostałe – w pozostałych jak sama nazwa wskazuje wszystkie inne narzędzia, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii, również te bardzo nietypowe które ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej w Internecie.

Languages: Polish.

You may also like...