XLaunchpad 1.1.8 portable

XLaunchpad

XLaunchpad umożliwia natychmiastowy dostęp do wszystkich skrótów podobnie, jak w systemie Mac OS X. Aplikacje w programie można aranżować w dowolny sposób, przeciągając ikony do różnych lokalizacji lub grupując je w folderach. Wspiera metodę „przeciągnij i upuść”, wystarczy przeciągnąć jedną ikonę nad drugą, aby utworzyć folder.
Domyślnie zawiera skróty do popularnych sekcji komputera, takich jak Panel sterowania, Kosz, Internet Explorer, Moje dokumenty, Mój komputer i Połączenia sieciowe. Ale to nie wszystko, bo można dodać skróty łącz adresów internetowych, pulpitu, przeglądarki, a także do takich funkcji, jak wyłączanie, restart komputera czy wylogowanie się z niego.

Program XLaunchpad umożliwia zmianę swojego wyglądu, zmianę rozmiaru ikon, liczbę ikon na wiersz i odległości między wierszami, potrafi ukryć napisy pod ikonami. Możemy dodać go do menu kontekstowego naszego systemu.

Program umiejscawia się w zasobniku systemowym. Możemy go wywołać za pomocą skrótu klawiaturowego F12.

Działa w systemach: Windows: XP – 32-bit ; Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Języki / Languages (PortableNAMP): Imostazioni > Generale > Scegli Lingua > np. Latvian, Polish

Instalator XLaunchpad dodaje rozszerzenia adware do przeglądarek. Test: >>> VirusTotal

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Japanese, Korean, Kurdish, Latvian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak, Spanish, Turkish, Vietnamese.

You may also like...