XnConvert 1.100.1 portable

XnConvert portable

XnConvert to szybki, wydajny i darmowy, wieloplatformowy konwerter obrazów. Pozwala zautomatyzować edycję kolekcji zdjęć: możesz łatwo obracać, konwertować i kompresować obrazy, zdjęcia i obrazy oraz stosować ponad 80 akcji (takich jak zmiana rozmiaru, przycinanie, regulacja kolorów, filtrowanie itp.). Obsługiwane są wszystkie popularne formaty zdjęć i grafik (JPEG, TIFF, PNG, GIF, WebP, PSD, JPEG2000, JPEG-XL, OpenEXR, Camera RAW, HEIC, PDF, DNG, CR2). Możesz zapisać i ponownie wykorzystać swoje ustawienia wstępne do kolejnej konwersji obrazu wsadowego.

Jest kompatybilny z więcej niż 500 formatami plików i eksportuje do około 70 różnych formatów.

Rozbudowany zestaw narzędzi w XnConvert:

Łącz i wybieraj spośród ponad 80 różnych operacji, w tym:
-Edycja metadanych.
-Transformacje: obracanie, przycinanie, zmiana rozmiaru, …
-Korekty: jasność, kontrast, nasycenie…
-Filtry: rozmycie, wytłoczenie, wyostrzenie…
-Efekty: maskowanie, znak wodny, winietowanie…
-Przeglądaj foldery pod kątem nowych lub zaktualizowanych obrazów i automatycznie stosuj niestandardowy zestaw zmian.

XnConvert jest wieloplatformowy, jest dostępny dla systemów Windows, Mac i Linux zarówno w wersjach 32-bitowych, jak i 64-bitowych. XnConvert jest wielojęzyczny, zawiera ponad 20 różnych tłumaczeń. Oferuje zaawansowane funkcje w łatwym w użyciu interfejsie, zapewniającym wygodną funkcję przeciągania i upuszczania (drag-n-drop).

Wykorzystuje moduł przetwarzania wsadowego programu XnViewMP

Formaty obsługiwane przez program: LINK

Działa w systemie: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny bez zastosowań komercyjnych (freeware for private non-commercial or educational use)

Aby stworzyć wersję portable pobieramy pakiet ZIP i rozpakowujemy do wybranego folderu. Tworzymy plik xnconvert.ini (np. w Notatniku) z parametrami, jak poniżej, a następnie umieszczamy go w folderze programu:

PortableApps: XnConvert Portable można uruchomić z folderu w chmurze, dysku zewnętrznego lub folderu lokalnego bez instalowania w systemie Windows. Jeszcze lepiej jest z platformą PortableApps.com, która zapewnia łatwe instalacje i automatyczne aktualizacje.

Zmiana języka interfejsu: About > Language > np. Polski i restart programu

Languages: Armenian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Rusian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...