5 Minute Break, czyli robimy sobie 5 minut przerwy.
“Pewnie wiesz, że długotrwałe siedzenie przy komputerze jest złe dla naszego zdrowia. Siadasz przed komputerem i ani się obejrzysz i mija wiele godzin, a ty głodny, zmęczony. A wcale tak nie musi być, wystarczy zrobić 5 minut przerwy każdej godziny, żeby nasze oczy i organizm odpoczęły.
5 Minute Break przypomni Ci co godzinę o zrobieniu 5 minutowej przerwy od komputera. Działanie programu jest proste, w zasobniku systemowym pojawia nam się ikona zegara, klikamy lewym przyciskiem by uruchomić timer na godzinę lub go zatrzymać, pod prawym przyciskiem jest więcej opcji.
Ikona programu pokaże nam się w zasobniku systemowym, a pod prawym przyciskiem menu. 5 minut przed przerwą pojawia się komunikat przypominający o nadchodzącej przerwie, jest on po to żebyśmy potem nie mieli wymówek typu “potrzebuję jeszcze 5 minut!”, w ciągu tych 5 minut masz wystarczająco czasu, żeby zakończyć swoje aktualne zadania. Gdy wybije godzina zero pojawia się na pełnym ekranie komunikat o przerwie, pasek zadań i inne aplikacje są ukrywane i zaczyna się odliczanie czasu”.
Tak swój program prezentuje Czarek Tomczak /wszystkie zrzuty ekranu programu są autorstwa Czarka Tomczaka/.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (GPL v3)
Pobierz /.zip/ (740 KB / 1,05 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
English, Polish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
5_Minute_Break_1 5_Minute_Break_2 5_Minute_Break_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/03/5_Minute_Break_icon_481.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/03/5_Minute_Break_icon_481.pngzbymalDodatki5 Minute Break,5 Minute Break portable,Dodatki,Komputer,Przerwa,Zegar
5 Minute Break, czyli robimy sobie 5 minut przerwy. 'Pewnie wiesz, że długotrwałe siedzenie przy komputerze jest złe dla naszego zdrowia. Siadasz przed komputerem i ani się obejrzysz i mija wiele godzin, a ty głodny, zmęczony. A wcale tak nie musi być, wystarczy zrobić 5 minut przerwy każdej godziny, żeby...