Vivaldi 6.7.3329.41 portable

Vivaldi browser portable

Vivaldi to przeglądarka od zespołu kierowanego przez Jona von Tetzchnera, współzałożyciela i byłego prezesa Opera Software.

Oto przegląd niektórych opcji, które sprawiają, że Vivaldi jest najpotężniejszym sieciowym narzędziem dla wymagających użytkowników.

Cechy przeglądarki Vivaldi:

Zarządzanie kartami
Unikalne funkcje dają Ci pełną kontrolę nad grupowaniem i wyświetlaniem kart przeglądarki.

Dostosowywanie
Dostosuj każdy aspekt przeglądarki, aby korzystać z niej na swój własny niepowtarzalny sposób.

Interfejs użytkownika
Interfejs pozwala dostosować pozycję, rozmiar i wygląd poszczególnych elementów przeglądarki.

Nawigacja
Pracuj szybciej dzięki w pełni konfigurowalnym opcjom wyszukiwania, niestandardowym skrótom i menedżerowi zakładek spełniającym wymagania najbardziej zaawansowanych użytkowników.

Mysz i klawiatura
Użyj niestandardowych skrótów klawiszowych, gestów myszy lub linii poleceń Szybkie polecenia. Wszystkie te możliwości są na wyciągnięcie ręki.

Prywatność i bezpieczeństwo
Przeglądarka Vivaldi zbudowana została z myślą o ochronie prywatności i zapewnia pełną kontrolę nad ustawieniami krytycznymi dla bezpieczeństwa danych.

Narzędzia
Arsenał wbudowanych narzędzi, takich jak Notatki, Właściwości obrazu i wiele innych, zapewnia zaawansowaną funkcjonalność bez obniżania wydajności.

>> (otwiera się na nowej zakładce)”>Pełny przegląd funkcji przeglądarki Vivaldi >>> /dolna część strony/

6 najpopularniejszych przeglądarek w bezpośrednim porównaniu 


To oczywiście nie wszystko. Do odkrycia jest jeszcze mnóstwo innych opcji, które pomogą korzystać z sieci w produktywny i wydajny sposób. Vivaldi obsługuje oprócz tego rozszerzenia dla przeglądarki Chrome – może nie będą Ci one potrzebne, biorąc pod uwagę liczbę funkcji dostępnych w standardzie.
Przeglądarka Vivaldi stworzona została nie tylko z myślą o korzystaniu z sieci, ale też z użyciem jej zasobów. Interfejs użytkownika korzysta z biblioteki React oraz języka JavaScript, jak również technologii Node.js. Sercem przeglądarki jest Chromium, co zapewnia szybkie i dokładne wyświetlanie stron.

Wyruszyliśmy z misją przywrócenia przeglądarkom internetowym dawnej potęgi – mówi Jon von Tetzchner, prezes Vivaldi. Vivaldi 1.0 to zarówno powrót do przeszłości, jak i spojrzenie w przyszłość. To „nowoczesna klasyka”, zaprojektowana, by pomóc użytkownikom jak najlepiej wykorzystać czas spędzony z przeglądarką. Miliony osób zgodnie twierdzą, że chcą lepszej przeglądarki: takiej, w której kontrola należy do nich – kontynuuje von Tetzchner. Wszystko, co tworzymy, służy użytkownikowi. Nie mamy inwestorów dyktujących nam, jak się rozwijać. Nie mamy strategii wyjścia i nigdzie się nie wybieramy. Chcemy jedynie dać ludziom przeglądarkę, z której będą z dumą korzystać, a którą my z dumą nazywamy Vivald. /Vivaldi Technologies/

Lista zmian w wersjach i inne tematy o przeglądarce Vivaldi w języku polskim

Na stronie producenta są do pobrania wersje na systemy Linux i Mac OS X.

Działa w systemach: Windows 10 64 & 32-bit/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Portable: po uruchomieniu instalatora w pierwszym oknie zaznaczamy, jaki chcemy język interfejsu. Rodzaj instalacji: „Zainstaluj niezależnie (standalone)”. Wybieramy folder docelowy poza systemowym ” Program Files”.

PortableAppZ: w pierwszym oknie instalatora online wpisujemy numer wersji np. 6.7.3329.41, a dla Windows XP/Vista 1.0.435.46

Jest to ostatnia wersja dla systemów XP i Vista – wsparcie zakończone.

vivaldi_snapshot_icon256

 Vivaldi Browser snapshot – przeglądarka aktualizowana jest raz w tygodniu, w formie „snapshotów” (migawek).

Adobe Flash Player Plugin – Pepper Flash Player

Languages: Afrikaans, Albanian, Amharic, Arabic, Armenian, Bangla, Basque, Belarusian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (GB & US), Esperanto, Estonian, Filipino, Finnish, French, Galician, Georgian, German, German (CH), Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Ido, Indonesian, Italian, Japanese, Kannada, Korean, Kurdish, Latvian, Lithuanian, Lojban, Macedonian, Malay, Norwegian (Bokmal), Norwegian (Nynorsk), Malayalam, Marathi, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Scottish Gaelic, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Western Frisian + 1.

You may also like...