Shutter Encoder 17.2 portable

Shutter Encoder

Shutter Encoder to konwerter wideo i audio i oparty na FFmpeg (którego głównym komponentem jest biblioteka libavcodec, która odpowiada za obsługę wielu popularnych kodeków) i innych świetnych narzędziach. Nie musisz być ekspertem w kodowaniu, aby używać Shutter Encoder.

Shutter Encoder posiada panel zawierający dużą liczbę ustawień, który obejmuje dostęp do potężnych funkcji FFmpeg, takich jak wykrywanie duplikatów klatek, interpolacja klatek, narzędzia analityczne i usuwanie przeplotu za pomocą wielu dostępnych filtrów.
Pozwala wybrać dokładnie, która część filmu zostaje dołączona do pliku wyjściowego za pomocą intuicyjnego interfejsu przycinania. Będziesz mógł zobaczyć, gdzie dokładnie będą miały miejsce te cięcia w wbudowanym odtwarzaczu wideo. Z niektórymi kodekami zrobisz to bezstratnie i bardzo szybko dzięki innowacyjnej funkcji „Wytnij bez ponownego kodowania”.

Zawiera potężną zakładkę kolorymetrii, pozwalającą na dopasowanie kolorów i konwertuje przestrzenie kolorów bezpośrednio w aplikacji. Ta funkcja obsługuje nawet surowe formaty obrazu, takie jak: .nef, .cr2, ale także .psd, .pdf, .png, .jpg i nie tylko.
Korzystając z funkcji „Obraz” będziesz miał możliwość, aby szybko i łatwo przycinać obrazy, jak również Twoje filmy. Możesz precyzyjnie zdefiniować swoją ramkę, pisząc bezpośrednio wartości w pikselach. Umożliwia przycinanie wideo i zdjęć z podglądem, możliwość korzystania z gotowych i niestandardowych proporcji.
Program Shutter Encoder umożliwia dodanie dowolnego obrazu lub wideo, jako nakładki na swoim materiale, możesz nawet dostosować krycie, rozmiar i położenie bezpośrednio w aplikacji. Umożliwia nagrywanie nazw klipów, tekstu i kodu czasowego do Twojego wideo, idealne do surowych cięć i szkiców. Nie masz kodu czasowego? Nie ma problemu, aplikacja może go dla Ciebie wygenerować. Możesz nawet określić przesunięcie kodu czasowego, aby nie musiał zaczynać się od 0.

Zawiera potężny wbudowany edytor napisów. Edytorzy napisów docenią wyświetlanie przebiegów i innowacyjne skróty, aby proces był tak szybki i łatwy, jak to tylko możliwe. Może być używany do osadzania podpisów kodowanych i wypalania. Niezależnie od tego, czy stworzyłeś je we wbudowanym edytorze, czy zaimportowałeś własne napisy .srt, .vtt lub .ass utworzone gdzie indziej.
Aplikacja ma potężne narzędzie do wykrywania cięć, którego można użyć do podziału istniejącego filmu. Możesz nawet utworzyć plik .edl do importowania w większości głównych pakietów do edycji nieliniowej w celu utworzenia edytowalnej sekwencji. Świetny sposób na rozpoczęcie poprawiania starych filmów.
Ma również możliwość bezpośredniego pobierania wideo w najwyższej możliwej jakości z popularnych serwisów streamingowych wideo. Po prostu wklej adres URL, a w ciągu kilku minut otrzymasz kopię pliku.
Możesz go skonfigurować tak, aby przesyłał przekonwertowane pliki bezpośrednio do WeTransfer lub określonego serwera FTP automatycznie po zakończeniu. Możesz nawet wysłać e-mail z podsumowaniem konwersji.
Powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć o swoich plikach. Zobaczysz pełne podsumowanie ich specyfikacji, dzięki czemu możesz podejmować świadome decyzje dotyczące tego, jak najlepiej skonfigurować Shutter Encoder do obsługi materiału filmowego. Daje również możliwość dostosowania nazw plików wyjściowych. Możesz dodawać przedrostki i przyrostki, automatycznie zwiększając numery indeksów.

Lista funkcji konwertera Shutter Encoder:
 • Bez konwersji: wytnij bez ponownego kodowania, zastąp audio, przepakuj, dostosuj, scal, wyodrębnij, napisy, wkładki wideo
 • Konwersje dźwięku: WAV, AIFF, FLAC, MP3, AAC, AC3, OPUS, OGG, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD
 • Edycja kodeków: DNxHD, DNxHR, Apple ProRes, animacja QT, GoPro CineForm, nieskompresowane
 • Kodeki wyjściowe: H.264, H.265, VP8, VP9, ​​AV1, OGV, MPEG-2
 • Kodeki: XDCAM HD422, AVC-Intra 100, XAVC, HAP
 • Stare kodeki: DV PAL, MJPEG, Xvid, WMV, MPEG-1
 • Kodek archiwizacji: FFV1
 • Tworzenie obrazów: JPEG
 • Nagraj i zgraj: DVD, Blu-ray, DVD RIP
 • Analiza: Loudness (podnosi poziom niskich i wysokich tonów przy małej sile dźwięku), licznik, normalizacja dźwięku, wykrywanie cięcia, wykrywanie czerni, wykrywanie multimediów w trybie offline
 • Pobieranie: wideo internetowe.

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3 / donationware)

W wersjach 32-bit brak języka polskiego.

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Italian, Japanese, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazil), Slovenian , Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...