Aegisub 3.2.2 / r8942 portable

Aegisub

Aegisub uważany jest za bardzo dobry program do edytowania i tworzenia napisów do plików filmowych i piosenek karaoke. Jest aktualnie jednym z najbardziej zaawansowanych edytorów napisów SSA/ASS.

Pozwala na uzyskanie, oprócz tradycyjnego tekstu z czasami wyświetlania, wielu zaawansowanych efektów. Może dowolnie formatować tekst i nakładać na niego różne efekty. Niektóre cechy: autokorekta, edycja stylów, podświetlanie składni, praca z obrazem, wybór kolorów, przeliczanie rozdzielczości, pomocnik stylizowania, pomocnik tłumaczenia czy pomocnik stylizowania. Naszą pracę możemy śledzić bezpośrednio w oknie programu oglądając plik filmowy.

Działa w systemach: Windows XP – 32-bit ; Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (BSDL)

Pobieramy spolszczenie i rozpakowujemy. W folderze programu Aegisub tworzymy nowy folder o nazwie locale i do niego wrzucamy  folder spolszczający pl. Wersje portable /.paf.exe/ posiadają wszystkie języki, również polski. Program nie jest przetłumaczony w 100%.

Słowniki / Dictionaries

Do programu można pobrać słowniki, również polski.

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Basque, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Farsi, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazilian), Russian, Serbian, Spanish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...