AnyConv 2024 online

AnyConv

AnyConv to proste narzędzie do konwersji plików online. Obsługiwanych jest ponad 400 różnych formatów dokumentów, obrazów, arkuszy kalkulacyjnych, książek elektronicznych, archiwów, prezentacji, plików audio i wideo. Instalacja oprogramowania nie jest wymagana, AnyConv działa online w przeglądarce internetowej.

Celem niemieckiego AnyConv jest bezpłatna i wysokiej jakości usługa konwersji plików. Każdego dnia konwertowane są pliki dla ponad 60 000 użytkowników. Przekonwertowano już ponad 46 000 000 plików o łącznej wielkości ponad 1550 TB.
Dziś stronę odwiedzają użytkownicy z każdego kraju na świecie. Konwersja plików jest w 100% ZA DARMO. Maksymalny rozmiar pliku wejściowego: 100 MB i nie więcej niż 60 plików na godzinę. AnyConv pozwala użytkownikom na ponad 400 kombinacji formatów plików wyjściowych.
Konwerter online dba o bezpieczeństwo plików, zapewnia prywatność i eliminuje przesyłane pliki po zakończeniu konwersji (pliki wyjściowe usuwane są po 1 godzinie). Link do wszystkich przekonwertowanych plików jest unikalny i dostępny dla tego, kto dokonuje konwersji.
Użytkownik może konwertować pliki z iPhone’a, iPada lub innych urządzeń mobilnych, ponieważ jest to usługa internetowa. Usługa będzie działać na platformach Mac OS lub Linux, ponieważ ta usługa jest używana przez przeglądarkę internetową.

AnyConv konwertuje następujące formaty plików:
 • Obraz
  -JPG, PNG, GIF, HEIC, SVG
 • Dokument
  -PDF, DOC, DOCX, XLS, CSV
 • Audio
  -MP3, WAV, M4A, OGG, FLAC
 • Wideo
  -MP4, MOV, MKV, AVI, FLV
 • E-Book
  -EPUB, MOBI, DJVU, AZW3, CBR
 • Archiwum
  -ZIP, RAR, 7Z, TAR, CBZ
 • Czcionka
  -OTF, TTF, WOFF, DFONT, EOT
 • CAD
  -DWG, DXF, DWF, DGN, SCAD
 • Mesh
  -OBJ, STL, FBX, DAE, 3DS.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Portable /.zip – online/: jeśli chcecie mieć ten program w wersji przenośnej wykorzystajcie Web2Desk. Web2Desk to narzędzie, które tworzy aplikacje komputerowe dla Twoich ulubionych witryn internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Niezależnie od platformy (macOS, Linux, Windows) i jest za darmo! Pobierz aplikacje np. dla kanałów YouTube, mediów społecznościowych czy ulubionych witryn muzycznych. Na stronie wpisujemy adres URL witryny, nazwę aplikacji i wybieramy ikonę. Wpisujemy adres e-mail, na który ma być wysłana aplikacja (możemy ją pobrać bezpośrednio ze strony). Zaznaczamy też, jaki nas interesuje system komputerowy. Ostatnią czynnością jest kliknięcie „Utwórz aplikację komputerową (Create Desktop App)”.
Strona jest tylko w języku angielskim, a Web2Desk tylko do użytku osobistego (do użytku biznesowego używaj Web2Desk Business).

Languages: Arabic, Chinese, English, Finnish, French, German, Greek, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...