Audio Tool Set 2022 online

Audio Tool Set

Audio Tool Set (AudioToolSet.com) to strona stworzona specjalnie dla tych, którzy kochają muzykę i stale pracują z plikami audio. Dużo wygodniej jest wykonywać wszystkie operacje w jednym miejscu. W Internecie można znaleźć programy do przetwarzania plików dźwiękowych, które zawierają wiele narzędzi, jednak większość z nich wymaga instalacji na komputerze lub telefonie. W przeciwieństwie do tego, wszystkie narzędzia Audio Tool Set są w pełni dostępne przez przeglądarkę i nie wymagają pobierania niczego. Poza tym, to wszystko jest całkowicie bezpłatne.

Edytuj pliki audio online i bezpłatnie. Przetwarzaj utwory, przycinaj, kompresuj, stosuj dowolne popularne efekty, konwertuj i używaj wszystkich dostępnych narzędzi.

Ponad 20 darmowych programów do pracy z dźwiękiem i tworzeniem muzyki, edytory audio, aplikacje dla DJ-ów, wirtualne stacje audio, sekwencery dla inżynierów dźwięku i muzyków. Za pomocą tych programów możemy skleić lub wyciąć muzykę, wykonać montaż, zastosować różne efekty do materiałów audio, wygenerować nowe dźwięki, a nawet napisać własną kompozycję muzyczną.
Przetwarzanie dźwięku na komputerze może być różnymi zadaniami. Ktoś musi tylko zwizualizować wibracje dźwiękowe związane z wycinaniem utworu,
Wielofunkcyjny edytor do pracy z plikami MP3, WAV, WMA, FLAC i innymi plikami audio. Umożliwia edycję dźwięku, zmianę głosu i głośności w pliku audio, dodawanie efektów, nagrywanie dźwięku z mikrofonu, tworzenie dzwonka i wyodrębnianie dźwięku z dowolnego formatu wideo.
Oprogramowanie do edycji dźwięku oferuje wszechstronność i zaawansowane ustawienia dźwięku. Dostarczone opcje pomogą Ci zdecydować o wyborze takiego lub innego oprogramowania, w zależności od zamierzonego celu. Istnieją zarówno profesjonalne wirtualne studia, jak i lekkie edytory z podstawowymi funkcjami edycji nagrań.

Audio Tool Set udostępnia następujące kategorie narzędzi:
  • Edycja – edytor audio, edytor MP3, dzielenie dźwięku, kompresja audio i inne
  • Efekty dźwiękowe – zmiana prędkości, normalizowanie, wzmacnianie i inne
  • Konwersja – konwerter MP3, WAW, ACC, AIFF, FLAC, M4A i inne
  • Inne narzędzia – pobieranie muzyki z SoundCloud, tekst na mowę, metronom i inne.

Każde z narzędzi ma opis na stronie i informacje, jak postępować w przypadku np. konwersji czy pobierania. Poszczególne narzędzia mogą być tylko w języku angielskim.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny, wyświetla reklamy (freeware / adware)

Languages: Chinese, Czech, Danish, English, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...