AppFlowy 0.5.9 portable

AppFlowy

AppFlowy to otwarta alternatywa dla Notion (informacja poniżej). Sporządzanie notatek będzie przyjemnością w tym nowocześnie wyglądającym edytorze tekstu, który umożliwia uporządkowanie tekstu za pomocą pomocnych narzędzi do formatowania.
Ty odpowiadasz za swoje dane i dostosowania. Możesz projektować i modyfikować AppFlowy na swój sposób, korzystając z otwartej bazy kodu. Dla tych, którzy nie mają doświadczenia w kodowaniu, umożliwia tworzenie aplikacji dostosowanych do Twoich potrzeb. Opiera się na zestawie narzędzi tworzonym przez społeczność, obejmującym szablony, wtyczki, motywy i nie tylko. Jest szybki, bardziej stabilny dzięki obsłudze trybu offline. Jest też lepiej zintegrowany z różnymi urządzeniami. Ponadto umożliwia użytkownikom dostęp do funkcji i możliwości niedostępnych w sieci.
Zbudowany z Flutter i Rust. Co to znaczy? Szybszy rozwój, lepsze środowisko natywne i bardziej niezawodne działanie. AppFlowy to nie tylko otwarta alternatywa dla Notion, ale także dostawca infra aplikacji. Publikuje niezawodne i konfigurowalne samodzielne moduły konstrukcyjne, takie jak AppFlowy Editor i Kanban Board, umożliwiające programistom tworzenie własnych aplikacji.

Notion to platforma oprogramowania do zarządzania projektami i robienia notatek, zaprojektowana, aby pomóc członkom firm lub organizacji koordynować terminy, cele i zadania w celu zwiększenia wydajności i produktywności. Jest to narzędzie do zarządzania plikami oferujące ujednoliconą przestrzeń roboczą, umożliwiające użytkownikom komentowanie bieżących projektów, uczestniczenie w dyskusjach i otrzymywanie opinii. Dostęp do niego mają aplikacje wieloplatformowe i większość przeglądarek internetowych.

Cechy AppFlowy:
  • Załatwiaj sprawy, od próśb o pracę po artykuły gospodarstwa domowego. Możesz tworzyć szczegółowe listy rzeczy do zrobienia dla różnych projektów, jednocześnie śledząc status każdego z nich.
  • Wysyłaj projekty szybciej. Tablice Kanban to najlepszy sposób zarządzania projektami i zadaniami. Możesz wizualizować elementy w bazie danych przechodzące przez kolejne etapy procesu lub pogrupowane według właściwości. Używaj tablicy Kanban do określania zakresu projektów i wizualizacji danych.
  • Zbudowany dla zespołów, które potrzebują większej kontroli i elastyczności. Możesz hostować AppFlowy gdziekolwiek chcesz, brak blokady sprzedawcy.
  • Zbudowany dla osób, którym zależy na bezpieczeństwie danych i mobilności. Jesteś właścicielem i kontrolujesz swoje dane osobowe.
  • Społeczność dla hakerów, twórców i budowniczych. Zbudowanie doskonałego narzędzia do pracy zespołowej wymaga ogromnych zasobów i wiedzy specjalistycznej. Nie wymyślaj koła na nowo, twórzmy najlepsze bloki konstrukcyjne typu open source.

Działa w systemach: Windows 10/11
Licencja: bezpłatny (GNU AGPLv3)

Languages: Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

Program nie jest przetłumaczony w 100% na język polski.

You may also like...