AutoHideMouseCursor 5.05 portable

AutoHideMouseCursor

AutoHideMouseCursor to mała przenośna aplikacja Windows, która pozwala ukryć kursor myszy, jeśli się nie porusza. Automatycznie ukrywa kursor myszy za pomocą regulowanego zegara. Jest to dobre narzędzie pulpitu dla pracowników biur, gdy kursor jest zbyt denerwujący na pulpicie. Na przykład podczas pracy z programami do edycji tekstu, ponieważ często podczas wprowadzania tekstu kursor przeszkadza i zasłania tekst.
Narzędzie AutoHideMouseCursor nie musi być instalowane, można je łatwo uruchomić z pulpitu bez instalacji i można z niego korzystać natychmiast we wszystkich systemach operacyjnych Windows. Wystarczy pobrać narzędzie do ukrywania kursora myszy, otworzyć archiwum za pomocą funkcji kopiowania/wklejania na pulpicie i używać go. Jeśli ci się nie podoba, po prostu wyjdź z programu i usuń plik AutoHideMouseCursor.exe.

Kluczowe funkcje narzędzia AutoHideMouseCursor do ukrywania kursora:

-ukryj kursor według regulowanego czasu
-możliwość dezaktywacji do zasobnika systemowego
-mały rozmiar i niskie zużycie procesora
-opcjonalna funkcja tłumaczenia
-przenośne (portable) narzędzie
-wielojęzyczny.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Afrikaans, Arabic, Bosnian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, English, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Irisch, Italian, Japanese, Korean, Malay, Nederlands (Dutch), Norwegian (Norsk), Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Spanish, Spanish (Venezuela), Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Welsh.

You may also like...