Safe Mode Launcher 1.0 portable

Safe Mode Launcher

Safe Mode Launcher to przenośna aplikacja, która udostępnia graficzny interfejs użytkownika systemu Windows dla opcji trybu awaryjnego.

Tryb awaryjny to opcja rozruchu, w której system operacyjny uruchamia się w trybie diagnostycznym, a nie w normalnym trybie pracy. Może być używany, gdy występuje problem krytyczny dla systemu, który zakłóca normalne działanie systemu Windows. Na przykład usuwanie upartego i trudnego do odinstalowania oprogramowania lub wadliwych sterowników oraz usuwanie złośliwego oprogramowania, to tylko kilka z rzeczy, które często wymagają użycia trybu awaryjnego. W trybie awaryjnym system Windows używa ogólnego sterownika ekranu VGA zamiast sterownika specyficznego dla producenta, co oznacza, że ​​prawdopodobnie będziesz pracować tylko z 16 kolorami w niskiej rozdzielczości.

Istnieje kilka sposobów uruchamiania systemu Windows w trybie awaryjnym, w zależności od używanej wersji systemu Windows. Normalnym sposobem na uruchomienie systemu w trybie awaryjnym systemu Windows jest wielokrotne naciskanie klawisza „F8” podczas uruchamiania systemu operacyjnego, zaraz po ekranie powitalnym systemu BIOS lub producenta, ale uruchamianie trybu awaryjnego za pomocą klawisza F8 nie działa w systemie Windows 10 ponieważ menu rozruchu F8 zostało usunięte w celu skrócenia czasu rozruchu systemu. Możesz ponownie włączyć klawisz F8 za pomocą Safe Mode Launcher. Uwaga: różne marki komputerów używają klawisza F8 nie w ten sam sposób, na przykład laptop HP ma „pomoc”, która sprawia, że ​​tryb awaryjny jest prawie niemożliwy do znalezienia, Toshiba używa F12…

Konta Microsoft w systemie Windows 10 wymagają hasła, które NIE zezwala na logowanie z trybu awaryjnego!. Aby uruchomić system Windows w trybie awaryjnym bez żadnego programu, uruchom ponownie system Windows 8 lub 10, przytrzymując klawisz Shift i klikając przycisk „Uruchom ponownie”.

Program obsługuje parametr Cmd, jeśli chcesz zobaczyć wszystkie parametry, które można zastosować, kliknij „Info o wierszu poleceń” pod przyciskiem „Menu”.

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Bulgarian, Dutch (Nederlands), English, French, German, Greek, Hebrew , Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Portuguese (Brasil), Romanian, Russian, Spanish, Thai, Turkish.

You may also like...