Delete.On.Reboot 2.66 portable

Delete.On.Reboot

Delete.On.Reboot to mały i skuteczny program, jeśli chodzi o pozbycie się nieusuwalnych plików po ponownym uruchomieniu komputera z systemem Windows, np. plików, katalogów, podfolderów. W przeciwieństwie do agresywnego podejścia przy usuwaniu zablokowanych plików za pomocą programu ThisIsMyFile, to narzędzie oferuje delikatniejszą metodę.

Kluczowe funkcje programu Delete.On.Reboot:

-eksplorator administracyjny
-eksplorator administracyjny z prawami systemowymi
-przenieś i usuń przy ponownym uruchomieniu
-usuń standardowe zadania systemu Windows
-możliwość integracji z Eksploratorem Windows.

Inne możliwości i specyfikacje:
-bardzo mały program
-niskie zużycie procesora
-opcjonalna funkcja tłumaczenia
-przenośny (portable)
-wielojęzyczny.

Opcjonalnie możesz dodać narzędzie do menu kontekstowego Eksploratora za pomocą menu Dodatki. Wszystkie obiekty w widoku listy zostaną usunięte z komputera podczas ponownego uruchamiania systemu. W razie potrzeby obiekty, których nie należy usuwać, można usunąć z widoku listy.

Narzędzie Delete.On.Reboot.exe nie musisz instalować, możesz po prostu umieścić je na pulpicie i upuścić pliki na ikonę Delete.On.Reboot.exe.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch (Nederlands), English, Filipino, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Spanish (Venezuela).

You may also like...