Delete.On.Reboot 3.29 portable

Delete.On.Reboot

Delete.On.Reboot to mały i skuteczny program, jeśli chodzi o pozbycie się nieusuwalnych plików po ponownym uruchomieniu komputera z systemem Windows, np. plików, katalogów, podfolderów. W przeciwieństwie do agresywnego podejścia przy usuwaniu zablokowanych plików za pomocą programu ThisIsMyFile, to narzędzie oferuje delikatniejszą metodę.

Kluczowe funkcje programu Delete.On.Reboot:

-eksplorator administracyjny
-eksplorator administracyjny z prawami systemowymi
-przenieś i usuń przy ponownym uruchomieniu
-usuń standardowe zadania systemu Windows
-możliwość integracji z Eksploratorem Windows.

Inne możliwości i specyfikacje:
-bardzo mały program
-niskie zużycie procesora
-opcjonalna funkcja tłumaczenia
-przenośny (portable)
-wielojęzyczny.

Opcjonalnie możesz dodać narzędzie do menu kontekstowego Eksploratora za pomocą menu Dodatki. Wszystkie obiekty w widoku listy zostaną usunięte z komputera podczas ponownego uruchamiania systemu. W razie potrzeby obiekty, których nie należy usuwać, można usunąć z widoku listy.

Narzędzie Delete.On.Reboot.exe nie musisz instalować, możesz po prostu umieścić je na pulpicie i upuścić pliki na ikonę Delete.On.Reboot.exe.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Bosnian, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch (Nederlands), English, Filipino, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Spanish (Venezuela).

You may also like...