Convertr.org 2023 online

Convertr.org

Convertr.org to strona internetowa udostępniająca darmowy konwerter plików graficznych, audio i wideo.
Twórcami tego narzędzia jest mały zespół programistów, projektantów, architektów systemów, studentów i przyjaciół, którzy poświęcili swój czas na rozwój stron internetowych, które czynią Internet bezpieczniejszym, łatwiejszym i ładniejszym. Irytują ich niepotrzebne komplikacje, czas oczekiwania i wszystkie inne irytacje, które sprawiają, że niektórzy ludzie nie lubią sieci. Staramy się nie być częścią problemu. Systemy zespołu obsłużyły już ponad 100 milionów plików użytkowników, a liczba ta rośnie z dnia na dzień, infrastruktura stale się rozwija i obecnie obejmuje ponad 100 serwerów. Codziennie z usług portalu korzysta ponad 100 000 osób.

Convertr.org:
-Oszczędzaj pieniądze – konwertowanie plików za pomocą Convertr jest bezpłatne! Nigdy nie poprosimy Cię o zapłatę za korzystanie z naszej strony!
-Obsługa wielu formatów – bez względu na to, jakiego rodzaju formatu wejściowego lub wyjściowego szukasz, tutaj w Convertr Twój wybór formatów nigdy nie będzie ograniczony!
-Szybkie konwersje – nie powinieneś czekać w kolejce przez kilka minut, aż w końcu będziesz mógł przekonwertować swoje pliki! Tutaj w Convertr będziemy konwertować pliki natychmiast po przesłaniu!

Convertr.org udostępnia następujące narzędzia /formaty/:
  • Image Converter – 3FR, ARW, AVIF, CR2, CR3, CRW, DCR, DNG, EPS, ERF, GIF, HEIC, ICO, JFIF, JPEG, NEF, ORF, PEF, PNG, PPM, PS, PSD, RAW, RW2, TIFF, WEBP, X3F, XCF, XPS.
  • Audio Converter – MP4, MP3, WAV
  • Video Converter – 3G2, 3GP, ASF, AVI, DV, DVR, F4V, FLV, HEVC, M2V, M4V, MJPEG, MKV, MOV, MP4, MPEG, MXF, OGV, RM, RMVB, SWF, TS, VOB, WEBM, WMV, WTV.

Maksymalny rozmiar przesyłanych plików 1 GB

Languages online: English, French, German, Greek, Italian, Nederlands, Polish, Spanish, Swedish, Turkish + 30.

You may also like...