TreeSize Free 4.71 portable

TreeSize

TreeSize informuje, gdzie zniknęło cenne miejsce na dysku, pokazuje rozmiar i dysk lub folder, w tym jego podfoldery. Rozwiń foldery w sposób podobny do Eksploratora i zobacz rozmiar każdego podfolderu. Wszystkie wyniki można również drążyć do poziomu pliku. Operacje skanowania są wykonywane w wątku, więc możesz zobaczyć wyniki już podczas działania programu. Narzędzie przestrzeni dyskowej może wyświetlać współczynnik kompresji NTFS i stosować kompresję NTFS w gałęziach katalogów.

TreeSize to analizator przestrzeni dyskowej napisany przez JAM Software. TreeSize ma natywną obsługę 32 i 64-bitową dla wszystkich wersji systemu Windows i wersji klient/serwer obecnie obsługiwanych przez firmę Microsoft.

TreeSize Free to nieograniczona darmowa wersja programu. Ma podstawową funkcjonalność do dokładnego określania rozmiarów folderów i integruje się z Eksploratorem Windows przy użyciu tej samej bazy kodu, co bardziej rozbudowane wersje shareware. W przeciwieństwie do wielu innych menedżerów przestrzeni dyskowej od wersji 3.4 skanuje również urządzenia mobilne, które łączą się z komputerem za pośrednictwem protokołu Media Transfer Protocol. Urządzenia z systemem Android można również skanować za pośrednictwem WebDAV.

TreeSize Free oferuje:
  • Wydajne raportowanie miejsca na dysku
    Zeskanuj swoje woluminy w ciągu kilku sekund i zobacz rozmiar wszystkich folderów, w tym wszystkich podfolderów, i podziel je na poziom plików.
  • Szybko wyczyść swoje dyski
    Dzięki zintegrowanemu menu kontekstowemu Eksploratora Windows i zwykłym skrótom klawiaturowym możesz szybko pozbyć się niechcianych rzeczy.
  • Oszałamiająca wizualizacja
    Zobacz na pierwszy rzut oka dystrybucję zajętego miejsca na dysku dzięki naszemu konfigurowalnemu wykresowi mapy drzewa.

Główne cechy aplikacji w skrócie:
-Oczyść miejsce na dysku twardym
-Monitoruj wolne miejsce na smartfonach i urządzeniach mobilnych
-Szybki przegląd informacji o pliku
-Lekki i przenośny (portable)
-Szybkie skanowanie
-Eksportuj wyniki skanowania
-Zoptymalizowany pod kątem obsługi dotykowej na urządzeniach z ekranem dotykowym Windows (wymaga systemu Windows 8 lub nowszego).

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English, Finnish, French, German Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...