Data Crow jest potężnym narzędziem do katalogowania i organizowania mediów na naszym komputerze. Pozwala na skatalogowanie wszystkich kolekcji mediów, bez względu na to, jak duża jest nasza kolekcja. Korzystając z doskonałych usług online można od razu pobrać informacje na temat swoich książek, oprogramowania, gier, muzyki i filmów, pozwala także tworzyć własne kategorie. Łączy się z usługami internetowymi, takimi jak Amazon, IMDB, Softpedia i MusicBrainz, aby uniknąć ręcznego wprowadzania informacji.
Program może tworzyć ogromną bazę danych zawierającą wszystkie zebrane media. Zawiera opcjonalny wewnętrzny serwer WWW i interfejs WWW, informacje o pliku importu (MP3, DivX, XviD, itd.) oraz raportowania (HTML i PDF).
Najtrudniejszym elementem jest dodanie wszystkich elementów do katalogu, ale wbudowany kreator może ułatwić to zadanie, prowadząc nas przez wszystkie niezbędne kroki.
Wszystkie opcje i funkcje Data Crow mogą być przytłaczające dla niedoświadczonych użytkowników, ale tryb o nazwie “Początkujący” jest również dostępny i wyświetla jedynie podstawowe funkcje.

Z programem Data Crow (wersja serwer) można nawet uruchomić własny serwer i umożliwić rodzinie i znajomym przeglądanie naszych zbiorów.

Info
Program uruchamiamy klikając: datacrow_4_2_2_client_zipped > dc-client > datacrow32bit.exe (lub 64-bit)
Uwaga
Do prawidłowego działania programu wymagana jest obecność w systemie oprogramowania Java SE Runtime Environment lub Java portable w folderze CommonFiles platformy PortableApps.
Uruchamiając program po raz pierwszy zobaczymy okno (User Folder Configuration), w którym należy wybrać folder gdzie będą przechowywane dane. Można również wybrać folder w folderze instalacyjnym czy portable Data Crow.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (89 MB / 106 MB) – dla wszystkich platform Pobierz /.paf.exe ThApps/ (83 MB) 32 i 64-bit

Języki / Languages: Brazilian Portuguese, Dutch, English, French, German, Italian, Polish, Portuguese, Spanish.

https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Data_Crow_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Data_Crow_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalInne Biuro-DomInne graficzneKatalogowaniePAFData Crow,Data Crow portable,Katalogowanie,katalogowanie mediów,katalogowanie muzyki,Katalogowanie obrazów
Data Crow jest potężnym narzędziem do katalogowania i organizowania mediów na naszym komputerze. Pozwala na skatalogowanie wszystkich kolekcji mediów, bez względu na to, jak duża jest nasza kolekcja. Korzystając z doskonałych usług online można od razu pobrać informacje na temat swoich książek, oprogramowania, gier, muzyki i filmów, pozwala także...