DesktopOK_icon256DesktopOK pozwala zapisywać i odtwarzać układ ikon na pulpicie. Jeśli często zdarza nam się zmienić rozdzielczość ekranu, na przykład, gdy używamy gier lub korzystamy z aplikacji, które wymagają określonej rozdzielczości, pojawia się problem, że pulpicie robi się bałagan z ikonami po przełączeniu z powrotem do normalnej rozdzielczości.

DesktopOK rozwiązuje ten problem, umożliwiając zapisać układ pulpitu i przywrócić go za pomocą kliknięcia przycisku. Można zapisać wiele układów, a także ustawić program, aby zapisał układ ikon automatycznie co 15 minut, co kilka godzin lub raz na dzień.

Cechy aplikacji DesktopOK:
-zapisuje miejsca ikon dla każdej rozdzielczości ekranu
-każdy użytkownik może mieć swój własny układ
-automatycznie ukrywa i wyświetla ikony na pulpicie
-minimalizuje się do zasobnika dla łatwego dostępu
-łatwo zminimalizuje wszystkie okna na ekranie
-może startować przy uruchamianiu systemu Windows
-automatyczne zapisywanie
-wielojęzyczny
-aplikacja przenośna (portable).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.zip 64-bit) (352 KB / 720 KB) Pobierz /.zip  32-bit Unicode/ Pobierz /.zip 32-bit/
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nowegian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/DesktopOK_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/DesktopOK_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweakcesoria,DesktopOK,DesktopOK portable,Ikony,Menedżer ikon,Pulpit
DesktopOK pozwala zapisywać i odtwarzać układ ikon na pulpicie. Jeśli często zdarza nam się zmienić rozdzielczość ekranu, na przykład, gdy używamy gier lub korzystamy z aplikacji, które wymagają określonej rozdzielczości, pojawia się problem, że pulpicie robi się bałagan z ikonami po przełączeniu z powrotem do normalnej rozdzielczości. DesktopOK rozwiązuje ten...