Database .NET 36.1.8930 portable

Database .NET

Database .NET to innowacyjne, wydajne i intuicyjne narzędzie do zarządzania bazami danych, które pozwali nam na przeglądanie, edytowanie i porządkowanie ich.

Jest małych rozmiarów i jest aplikacją przenośną, czyli nie wymaga instalacji. Możemy plik wykonywalny upuścić w wybranym miejscu na dysku twardym i klikając go, uruchomić. Możliwe jest również, aby przenieść go do pamięci USB (lub innego urządzenia do przechowywania) w celu uruchomienia go na każdej stacji roboczej bez jakichkolwiek instalatorów. Po usunięciu programu na dysku twardym komputera nie pozostaną żadne wpisy.

Interfejs programu Database .NET jest prosty i wygodny w użyciu. Można go również łatwo zintegrować ze środowiskiem programistycznym Visual Studio. Za pomocą tego programu możemy dodawać skrypty, wstawiać i tworzyć tabele, modyfikować dane i eksportować je do innych formatów, tworzyć kopie zapasowe baz, generować skrypty SQ, itp. Dane wygenerowane przez to narzędzie mogą być zapisane w formie CSV, XML, TXT, XLSX, HTM i innych.
Aplikacja ma minimalny wpływ na zasoby systemu, bo angażuje małą ilość zasobów procesora i pamięci komputera.

Obsługiwane bazy danych przez Database .NET:

SQL Server, SQL Azure, LocalDB, MySQL, Oracle, IBM DB2, PostgreSQL, HP Vertica, NuoDB, Teradata, Sybase ASE, Firebird, SQLite, SQLCe, Access, Excel, VistaDB, dBase, FoxPro, OleDB, ODBC, OData, Text, NoSQL.

Różnice między wersjami Free, Plus i Professional.

Wymaga do działania platformy .NET Framework 4.6.1 lub nowszej.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 32-bit
Licencja: bezpłatny (do użytku osobistego) – freeware for personal use (however, for business, government or academic work, a commercial use license is required)

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Thai, Turkish, Turkmen, Vietnamese.

You may also like...