Display Driver Uninstaller 18.0.4.8 portable

Display Driver Uninstaller (DDU)

Display Driver Uninstaller (DDU) to lekkie i przenośne (portable) narzędzie, które pomaga natychmiast odinstalować sterowniki kart graficznych nVIDIA, AMD i Intel bez pozostawienia resztek (w tym kluczy rejestru, folderów i plików, sterowników). Sterowniki można normalnie odinstalować z poziomu panelu sterowania systemu Windows, jednak program Display Driver Uninstaller został zaprojektowany do użycia w przypadkach, w których odinstalowywanie standardowo sterowników nie powiedzie się. Bieżący efekt po użyciu tego narzędzia do usuwania sterowników będzie podobny, jak przy pierwszym zainstalowaniu nowego sterownika, podobnie jak świeża, czysta instalacja systemu Windows.
Program nie jest wyposażony w skomplikowane ustawienia lub parametry konfiguracyjne, dzięki czemu może być obsługiwany przez każdego.
Podobnie jak w przypadku jakiegokolwiek narzędzia tego typu, zalecamy utworzenie nowego punktu przywracania systemu przed jego użyciem, dzięki czemu w dowolnym momencie można wrócić do systemu, jeśli wystąpią problemy.
Ponadto można usunąć foldery sterownika z komputera, a także tworzyć i zapisywać pliki dzienników w ścieżce uruchamiania. Można również ustawić domyślną instalację automatycznego sterownika Windows.

Zalecane użycie:
Narzędzie może być używane w trybie normalnym, ale w celu zapewnienia całkowitej stabilności przy korzystaniu z narzędzia, zawsze jest najlepszym rozwiązaniem przeprowadzić z poziomu trybu awaryjnego. Restartujemy komputer i podczas uruchamiania wciskamy klawisz F8 i menu wybieramy „Tryb awaryjny”. Zrób kopie zapasowe lub przywracanie systemu.

Pamiętaj, że firma NVIDIA/AMD nie miała z tym programem nic wspólnego , autor nie pracuje w firmie NVIDIA/AMD i nie ponosi odpowiedzialności za to, że mogą wystąpić problemy z tą aplikacją.

Do prawidłowej pracy programu wymagane są w systemie Microsoft .NET Framework 3.0 lub nowszy.

Display Driver Uninstaller (DDU) – poradniki, instrukcje

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Display Driver Uninstaller rozpakowujemy do utworzonego folderu, bo program tworzy własne pliki.

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Rusian, Serbian (Cyrilic & Latin), Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...