Dolibarr 2024 online / 19.0.2

Dolibarr

Dolibarr to oprogramowanie typu open source ERP & CRM, czyli jeden pakiet sieciowy do zarządzania całą Twoją firmą. Przeznaczony jest dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw oraz fundacji.
Istnieje kilka modułów funkcji, które można włączyć lub wyłączyć w zależności od potrzeb i dzięki temu charakteryzuje się łatwością użytkowania, pomimo dużej liczby funkcji. Jest to aplikacja internetowa i dlatego może być używana wszędzie tam, gdzie dostępna jest usługa Internetu. Dolibarr ma na celu oferowanie bezpłatnych funkcji ERP i CRM osobom bez wiedzy technicznej, zapewniając proste rozwiązanie.

Kompletny pakiet

 • Włącz tylko te funkcje, które chcesz: niezależnie od potrzeb (zarządzanie relacjami z klientami, sprzedaż, zasoby ludzkie, logistyka, zapasy, fakturowanie, księgowość, produkcja, marketing, zarządzanie podstawami, ankiety, …) możesz skonfigurować aplikację dopasowaną do Twoich potrzeb.
 • Nigdy więcej podwójnego wpisu w Twoim systemie informacyjnym: integracja między funkcjami i modułami jest gotowa i znajduje się w pudełku. Użytkownicy mogą od razu pracować z oprogramowaniem, nawet bez dostosowywania.
 • Uaktualnij w dowolnym momencie: uaktualnienia nowych wersji są zintegrowane zgodnie z projektem w procesie rozwoju. Możesz więc zaktualizować Dolibarr w dowolnym momencie do najnowszej wersji, niezależnie od używanej wersji Dolibarr i bez utraty jakichkolwiek danych. Dzięki temu użytkownicy zawsze korzystają z najnowszych funkcji i innowacji.
 • Konfigurowalna i rozszerzalna aplikacja: rynek jest otwarty dla każdego i służy jako centralne repozytorium dla setek zewnętrznych dodatków, które wzbogacają Dolibarr do określonych potrzeb. Możesz także samodzielnie rozszerzać i ulepszać funkcje aplikacji, bez żadnego wysiłku związanego z kodowaniem lub programowaniem, korzystając z asystenta Kreator modułów. Jeśli program Module Builder nie oferuje wszystkich potrzebnych opcji dostosowywania, możesz wybrać ścieżkę niestandardowego rozwoju, aby osiągnąć swoje cele biznesowe.

Bezpłatne oprogramowanie typu open source

 • Bardziej konkurencyjne rozwiązanie: dzięki, że jest to wolne oprogramowanie nad projektem pracuje kilka tysięcy programistów, testerów, tłumaczy i użytkowników końcowych. Dlatego Dolibarr jest zawsze w czołówce innowacji.
 • Najłatwiejszy system ERP i CRM na rynku: model open source umożliwia programistom i użytkownikom ulepszanie interfejsu użytkownika dzięki ciągłym opiniom i wkładowi społeczności użytkowników. Każdy może przyczynić się do ulepszenia aplikacji. Jest to ważny czynnik, który definiuje, dlaczego Dolibarr stał się tak przyjazny dla użytkownika.

Model dystrybucji – lokalnie lub w chmurze

 • Zainstaluj aplikację w dowolnym miejscu: możesz zainstalować i używać, jako aplikacji lokalnej lub na wirtualnej maszynie. Możesz więc używać programu z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.
 • Dostępny na wszystkich platformach: jest dostępny w różnych formach, od pakietów instalacyjnych lub ze standardowej dystrybucji działającej na wszystkich platformach systemów operacyjnych i architekturach PHP (Windows, Mac, Linux). Jest również dostępny, jako aplikacja SaaS (pakiet aplikacji stworzony na potrzeby chmury). Zobacz oferty w chmurze.
 • Bogaty ekosystem partnerów: ponieważ program jest wolnym oprogramowaniem, możesz polegać na dowolnej firmie open source, która pomoże Ci lub zaangażuje się w niestandardowy rozwój, jeśli tego potrzebujesz.
Funkcje oprogramowania Dolibarr:

CRM i sprzedaż…
Perspektywy i klienci
Możliwości handlowe
Oferty do potencjalnych klientów
Zlecenia sprzedaży
Kontrakty i subskrypcje
Biuro pomocy
Zarządzanie relacjami społecznymi (HR)
Pracownicy
Raport wydatków
Wniosek o urlop
Karta czasu pracy
Rekrutacja
Członkostwo
CMS, Strona internetowa, E-Commerce
Strona internetowa
Sklep internetowy
Punkty sprzedaży
Produkty i zapasy
Katalog produktów i usług
Zapasy
Zakup i dostawa
Przesyłki
Zestawienia materiałowe
Finanse i rachunki
Fakturowanie, płatności
Udogodnienia bankowe
Księgowość
Marketing
Mailing
Sondaże
Wydajność
Projekty i zadania
Interwencje
Kalendarz
Integracja, rozwój
Interfejs API
Łączność z narzędziami
Import/eksport do lub z aplikacji
Kreator modułów dla programistów.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: .exe – bezpłatny (GNU GPLv3) ; online – płatny & tzw. Zrób to sam /Dot it yourself, czyli w chmurze z np. Windows Azure, Google Cloud, Synology – więcej informacji

Posiadanie Dolibarr w chmurze to rozwiązanie umożliwiające korzystanie z Dolibarr z dowolnego miejsca, z dowolnego urządzenia, bez wykonywania żadnych zadań technicznych (nie ma konieczności wykonywania instalacji, uaktualnień i kopii zapasowych).

DoliWamp to specjalny instalator pakietów „wszystko w jednym” dla systemu Windows (Dolibarr Mysql Apache PHP). Jest to dedykowana wersja Dolibarr dla początkujących użytkowników systemu Windows, bez wiedzy technicznej. Ten pakiet zainstaluje lub zaktualizuje Dolibarr, ale także i wszystkie wymagania wstępne, takie jak serwer sieciowy i baza danych, w jednym procesie autoinstalacji. Jeśli posiadasz wiedzę techniczną w zakresie administracji internetowej i planujesz udostępniać swoją instancję serwera (Apache, Mysql lub PHP) innym projektom niż Dolibarr lub chcesz korzystać z innych komponentów Dolibarr (PostgreSQL), nie powinieneś używać tego asystenta i dokonywać ręcznej instalacji Dolibarr na istniejącym serwerze, pobierając standardowy pakiet (plik .tgz lub .zip).
Doświadczeni użytkownicy, którzy chcą zainstalować aplikację Dolibarr za pomocą narzędzia git, mogą wdrożyć i zaktualizować dowolną gałąź (wersję główną) aplikacji Dolibarr z repozytorium na GitHub.

DoliStore – wtyczki i dodatki do projektu Dolibarr ERP CRM

Languages:

 • online: English, French, German, Spanish + ?.
 • /.exe/: Arabic, Catalan, Danish, English, Finnish, French, German, Greek, Italian, Japanese, Nederlandes (Dutch), Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...