Trello 2022 online

Trello

Trello daje Ci kontrolę nad wszystkimi Twoimi projektami w pracy i w domu. Współpracuj, zarządzaj projektami i osiągaj nowe szczyty produktywności. Od biurowca po pracę z domu – osiągnij unikalny sposób pracy z zespołem.
Bez względu na to, czy zarządzasz zespołem, piszesz niesamowity scenariusz lub tworzysz listę zakupów, Trello będzie Twoim pomocnikiem w organizowaniu i doprowadzaniu spraw do samego końca.
Rozpocznij pracę z tablicami, listami i kartami Trello. Dostosowuj i poszerzaj możliwości dzięki kolejnym funkcjom w miarę powiększania zespołu. Zarządzaj projektami, organizuj zadania i buduj ducha zespołu.
Możesz przypisywać zadania sobie i współpracownikom, pisać komentarze wspólnie ze znajomymi, załączać pliki z Google Drive czy Dropbox., przesyłać zdjęcia i wideo. Wszystko w jednym miejscu.

Praca z Trello:
  • Tablica – listy i karty są częściami składowymi organizacji pracy na tablicy Trello. Rozwijaj się dzięki przydzielaniu zadań, osiom czasu, wskaźnikom wydajności, kalendarzom i nie tylko.
  • Karty – karty Trello są Twoim portalem do bardziej zorganizowanej pracy, gdzie każda część zadania może być zarządzana, śledzona i udostępniana członkom zespołu. Otwórz dowolną kartę, aby odkryć ekosystem list zadań, terminów, załączników, konwersacji itd.
  • Automatyzacja – pozwól robotom wykonać pracę, aby Twój zespół mógł skupić się na tym, co istotne. Dzięki wbudowanej automatyzacji Trello, funkcji Butler, zredukujesz liczbę nudnych zadań (i kliknięć) na tablicy zespołu, korzystając z możliwości automatyzacji w całym zespole.
  • Integracja – z łatwością włączaj aplikacje, z których już korzysta Twój zespół, do przepływu pracy Trello lub dodaj Power-Up, który pomoże w określonej sprawie. Setki dostępnych dodatków Power-Up spełnią wszystkie oczekiwania Twojego zespołu względem przepływu pracy. Przeprowadź bezproblemowo integrację z aplikacjami i usługami, na których opiera się Twój zespół, takimi jak Slack, Dropbox, Outlook, Gmail, Salesforce, InVision, Jira i setki innych.
  • Szablony – rozpocznij swój kolejny projekt w kilka sekund dzięki łatwym do skopiowania szablonom od liderów branży i społeczności Trello. Albo utwórz własne szablony zespołu, aby skodyfikować procesy bez wymyślania koła na nowo.

Trello oferuje następujące plany:
Free – dla pojedynczych osób lub małych zespołów, które chcą utrzymać porządek w pracy.
Standard – dla zespołów, które muszą zarządzać większą ilością pracy i skalować współpracę.
Premium – najlepsze rozwiązanie dla zespołów, liczących maksymalnie 100 członków, które muszą śledzić wiele projektów i wizualizować pracę na różne sposoby.
Enterprise – wszystko, czego potrzebują zespoły i administratorzy w firmach do zarządzania projektami.

W planie Free otrzymujemy:
-Nieograniczona liczba kart
-Do 10 tablic na przestrzeń roboczą
-Nieograniczona liczba dodatków Power-Up na tablicę
-Nieograniczona pamięć masowa (10 MB/plik)
-250 wykonań poleceń przestrzeni roboczej na miesiąc
-Niestandardowe naklejki i tła
-Nieograniczony dziennik aktywności
-Osoby przypisane i terminy
-Aplikacje mobilne iOS i Android
-Uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Portable /.zip – online/: jeśli chcecie mieć Trello w wersji przenośnej wykorzystajcie Web2Desk. Web2Desk to narzędzie, które tworzy aplikacje komputerowe dla Twoich ulubionych witryn internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Niezależnie od platformy (macOS, Linux, Windows) i jest za darmo! Pobierz aplikacje np. dla kanałów YouTube, mediów społecznościowych czy ulubionych witryn muzycznych. Na stronie wpisujemy adres URL witryny, nazwę aplikacji i wybieramy ikonę. Wpisujemy adres e-mail, na który ma być wysłana aplikacja (możemy ją pobrać bezpośrednio ze strony). Zaznaczamy też, jaki nas interesuje system komputerowy. Ostatnią czynnością jest kliknięcie „Utwórz aplikację komputerową (Create Desktop App)”.
Strona jest tylko w języku angielskim, a Web2Desk tylko do użytku osobistego (do użytku biznesowego używaj Web2Desk Business).

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, English (AU, UK, US), Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swediah, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...