Dr.Web_CureIt_icon256Dr.Web CureIt! to niezbędne narzędzie do usuwania szkodliwych programów z komputerów z systemem Windows. Program wykrywa i neutralizuje wirusy, rootkity, konie trojańskie, programy szpiegujące i inne szkodliwe obiekty, których nie wykryło zainstalowane oprogramowanie antywirusowe.
Aplikacja nie wymaga instalacji i jest zgodny ze wszystkimi znanymi programami antywirusowymi. Nie jest konieczne wyłączenie posiadanego oprogramowania antywirusowego w celu sprawdzenia systemu przy użyciu tej aplikacji.
Dzięki niemu można przetestować skuteczność zainstalowanego oprogramowania antywirusowego.

Jak korzystać z programu?

Pobierz program Dr.Web CureIt! i uruchom go. Zostanie wyświetlony komunikat informujący o Dr.Web_CureIt-Rus_240x400_en_zuruchomieniu programu w trybie rozszerzonej ochrony, w którym może on działać, nawet jeśli szkodliwe programy zablokują dostęp do interfejsu Windows.

Kliknij przycisk „Start” w oknie programu antywirusowego. Kliknij „Tak” w oknie dialogowym z prośbą o potwierdzenie i poczekaj, aż program przeskanuje pamięć systemu i obiekty uruchamiane podczas jego startu. Aby przeskanować wszystkie lub wybrane dyski, wybierz opcję „Pełne skanowanie” albo „Skanowanie wybranych lokalizacji” (po wybraniu opcji „Skanowanie wybranych lokalizacji” wybierz obiekty, które mają zostać przeskanowane) i kliknij przycisk „Start”.

Dr.Web CureIt! wyleczy zainfekowane pliki, a pliki, których nie można wyleczyć, zostaną poddane kwarantannie. Po zakończeniu skanowania można wyświetlić raport oraz wykonać żądane działania dotyczące plików poddanych kwarantannie.

Po zakończeniu skanowania wystarczy usunąć plik Dr.Web CureIt! z komputera.

Dr.Web_CureIt-Rus_1Bezpłatne użytkowanie programu Dr.Web CureIt! do celów biznesowych jest nielegalne.

Pobranie bezpłatnej wersji programu Dr.Web CureIt! oznacza wyrażenie zgody na wysyłanie firmie Doctor Web przez program Dr.Web CureIt! statystyk dotyczących skanowania oraz informacji o systemie podczas skanowania komputera.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: freeware – non commercial (bezpłatny, tylko do użytku domowego)
Pobierz (~142 MB )
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: Arabic, Armenian, Azerbaijanian, Belarusian, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Esperanto, Estonian, Finnish, French, Georgian, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Persian (Farsi), Polish, Portuguese, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Thai, Turkish, Ukrainian, Uzbek, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/11/Dr.Web_CureIt_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/11/Dr.Web_CureIt_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoBezpieczeństwo,Dr.WEB CureIt!,Dr.WEB CureIt! portable,konie trojańskie,programy szpiegujące,rootkity,wirusy
Dr.Web CureIt! to niezbędne narzędzie do usuwania szkodliwych programów z komputerów z systemem Windows. Program wykrywa i neutralizuje wirusy, rootkity, konie trojańskie, programy szpiegujące i inne szkodliwe obiekty, których nie wykryło zainstalowane oprogramowanie antywirusowe. Aplikacja nie wymaga instalacji i jest zgodny ze wszystkimi znanymi programami antywirusowymi. Nie jest konieczne wyłączenie...