Microsoft Safety Scanner to narzędzie skanujące przeznaczone do wyszukiwania i usuwania złośliwego oprogramowania z systemu Windows. Wystarczy pobrać je i uruchomić, aby wyszukać złośliwe oprogramowanie i spróbować odwrócić zmiany dokonane przez wykryte zagrożenia.  Ponieważ aplikacja nie wymaga instalacji możemy go również umieścić na pamięci przenośnej USB.

Program Safety Scanner przeprowadza skanowanie tylko po ręcznym uruchomieniu. Można z niego korzystać przez 10 dni od daty pobrania. Zalecamy, by przed każdym skanowaniem zawsze pobierać najnowszą wersję tego narzędzia.

Uwaga
UWAGA: To narzędzie nie zastępuje programów chroniących przed złośliwym oprogramowaniem. Aby korzystać z automatycznie aktualizowanej ochrony w czasie rzeczywistym, użyj programu antywirusowego Windows Defender dla systemów Windows 10 i Windows 8 lub programu Microsoft Security Essentials dla systemu Windows 7. Programy te udostępniają także skuteczne funkcje usuwania złośliwego oprogramowania. W przypadku problemów z usunięciem złośliwego oprogramowania przy użyciu tych produktów zapoznaj się z informacjami pomocy dotyczącymi usuwania uporczywych zagrożeń.

Jak uruchomić skanowanie:

  1. Pobierz narzędzie i uruchom je.
  2. Wybierz typ skanowania, z którego chcesz skorzystać, i uruchom skanowanie.
  3. Przejrzyj wyniki skanowania wyświetlone na ekranie. Lista zawiera wszystkie zidentyfikowane złośliwe programy.

Aby usunąć narzędzie, usuń plik wykonywalny (domyślnie nazywa się on msert.exe).

Więcej informacji o narzędziu Safety Scanner można uzyskać w artykule pomocy na temat rozwiązywania problemów znalezionych z użyciem narzędzia Safety Scanner.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 i Windows Server 2008,2012,2016
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.exe 32 lub 64-bit – nie wymaga instalacji/ (150 MB)

Języki / Languages: Chinese, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Korean, Japanese, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/06/Microsoft_Safety_Scanner_icon256.jpghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/06/Microsoft_Safety_Scanner_icon256-150x150.jpgzbymalBezpieczeństwoMicrosoft Safety Scanner,Microsoft Safety Scanner portable,skaner złośliwego oprogramowania,wirusy
Microsoft Safety Scanner to narzędzie skanujące przeznaczone do wyszukiwania i usuwania złośliwego oprogramowania z systemu Windows. Wystarczy pobrać je i uruchomić, aby wyszukać złośliwe oprogramowanie i spróbować odwrócić zmiany dokonane przez wykryte zagrożenia.  Ponieważ aplikacja nie wymaga instalacji możemy go również umieścić na pamięci przenośnej USB. Program Safety Scanner przeprowadza...