Draco Organizer to nowoczesny i łatwy w obsłudze program typu PIM. Służy do skutecznego zarządzania kalendarzem, pocztą elektroniczną i listą kontaktów. Oferuje wiele możliwości, które pozwalają efektywnie zarządzać informacjami osobistymi.
Składniki programu Draco Organizer:
-klient pocztowy: filtr antyspamowy, system reguł do filtrowania wiadomości, powiadamianie o nadejściu poczty, autokonfiguracja kont pocztowych.
-książka adresowa: możliwość przypisania osobie lub firmie wielu kontaktów (adresy e-mail, numery telefonów), grupy kontaktów, które upraszczają wysyłanie wiadomości i tworzenie zadań lub spotkań, tworzenie powiązań oraz notatek.
-kalendarz: przechowywanie zadań, spotkań i rocznic, widoki: dzień/tydzień/miesiąc.
-czytnik RSS: wbudowany katalog kanałów RSS, definiowanie własnych kanałów.
-sejf: szyfrowanie przechowywanych danych, zabezpieczenie za pomocą hasła.
SMS: wysyłanie SMS-ów, powiadomienia o zadaniach i spotkaniach.

Nie istnieje osobna wersja portable, natomiast wersję 3 można instalować zarówno na dysku komputera jak i na dowolnym urządzeniu przenośnym typu PenDrive. W tym drugim przypadku, w trakcie instalacji (wybieramy miejsce na urządzeniu przenośnym) należy jako Typ instalacji wybrać opcję Urządzenie przenośne (PenDrive). Po instalacji należy utworzyć tożsamość na tym samym urządzeniu przenośnym na którym został zainstalowany program (ten typ instalacji zapamiętuje ścieżkę względną do folderu przechowywania danych). Należy również pamiętać o tym, że zmiana typu instalacji podczas instalowania aktualizacji programu może powodować efekt “zniknięcia” tożsamości. Jednak w takim przypadku folder z danymi cały czas znajduje się na dysku i konieczna jest jedynie ponowna konfiguracja tożsamości przy użyciu kreatora.

Podczas instalacji na pamięć przenośną tworzy ikonę na pulpicie.

Przed aktualizacjami programu zaleca się utworzenie kopii zapasowej danych. Tyle na temat programu  pisze producent.

Działa w systemach: Windows 2000,XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny, bez zastosowań komercyjnych

Pobierz (7,37 MB / 29,7 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz

Języki / Languages: Polish

Draco_Organizer_1 Draco_Organizer_2 Draco_Organizer_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/01/Draco_Organizer_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/01/Draco_Organizer_icon256-150x150.pngzbymalOrganizeryDraco Organizer,Draco Organizer portable,Notatki,Organizery,PIM,Poczta,RSS
Draco Organizer to nowoczesny i łatwy w obsłudze program typu PIM. Służy do skutecznego zarządzania kalendarzem, pocztą elektroniczną i listą kontaktów. Oferuje wiele możliwości, które pozwalają efektywnie zarządzać informacjami osobistymi. Składniki programu Draco Organizer: -klient pocztowy: filtr antyspamowy, system reguł do filtrowania wiadomości, powiadamianie o nadejściu poczty, autokonfiguracja kont pocztowych. -książka adresowa:...