Knowte jest bardzo prostą aplikacją belgijskiego programisty (Raphaël Godart) do tworzenia notatek, która pozwala szybko i łatwo pisać i organizować je.

Program wyróżnia szczególnie przydatna funkcja, a jest to wyszukiwanie notatek. Nie pamiętasz kiedy napisałeś coś, nie możesz znaleźć konkretnej notatki? Chcesz wyszukać konkretne słowa, wpisz je w wyszukiwarkę, a aplikacja Knowte zacznie dynamicznie filtrować listę notatek, aby wyświetlić tylko te z nich, które zawierają wyszukiwane słowa.

Raphaël Godart jest również autorem odtwarzacza audio Dopamine, który umożliwia słuchanie muzyki i znajdowanie albumów, wykonawców lub utworów na komputerze.

Aby program pracował poprawnie system musi zawierać pakiet .NET Framework v. 4.6.1 lub wyżej.
Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)




Pobierz /.zip/ (3,15 MB / 6,86 MB) Pobierz /.paf ThApps/ v. 1.1.5.0
Wersja instalacyjna: pobierz /.msi/
Chinese, Dutch, English, French, Polish, Portuguese (Brazil), Russian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Knowte_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/Knowte_icon256-150x150.pngzbymalNotatkiPAFKnowte,Knowte portable,Notatki,tworzenie notatek,wyszukiwanie notatek
Knowte jest bardzo prostą aplikacją belgijskiego programisty (Raphaël Godart) do tworzenia notatek, która pozwala szybko i łatwo pisać i organizować je. Program wyróżnia szczególnie przydatna funkcja, a jest to wyszukiwanie notatek. Nie pamiętasz kiedy napisałeś coś, nie możesz znaleźć konkretnej notatki? Chcesz wyszukać konkretne słowa, wpisz je w wyszukiwarkę, a...