DreamMail 6.1.6.75 portable

19 komentarzy

 1. zbymal pisze:

  Jest po polsku najnowsza wersja bardzo dobrego programu pocztowego DreamMail. Zawdzięczamy to portalowi “www.programy.pocztowe.info”, a dokładniej iRas-owi, któremu należą się wielkie podziękowania za tłumaczenia. Dziękuję w imieniu wszystkich użytkowników odwiedzających moją stronę.

 2. zbymal pisze:

  Wyszła wersja 6.1 programu DreamMail, ale tylko w języku chińskim. Może będzie, chociaż angielska, bo to bardzo dobry program pocztowy. Strona Ireneusza (www.programy.pocztowe.info) też ostatnio nie jest uaktualniana, więc nie wiadomo, czy doczekamy się wersji polskiej.

 3. WS pisze:

  Bajka używam 2 rok, nie zamienię na inny. Problem z wstawianiem 2 polskich znaków. Rozwiązanie [(shift+~) i a]=ą.

 4. necromancer pisze:

  czekamy z niecierpliwością na wersję 5.16.1008

 5. ola pisze:

  nie mogę ściągnąć programu. czy jest jakiś inny alternatywny link?

 6. tmak2007 pisze:

  “…likwiduje bowiem problemy z kodowaniem wiadomości. Zniknęły – tak uciążliwe – krzaczki w wiadomościach z alfabetami narodowymi.” – niestety, ale w poczcie z cyrylicą nadal mam same krzaczki. To mój pierwszy kontakt z dreammailem i może ktoś podpowie jak temu zaradzić?

 7. Anna pisze:

  “Wystąpił błąd podczas inicjowania połączenia sieciowego” i klapa.

 8. 4dummies pisze:

  “…Nowością w tej wersji jest obsługa protokołu IMAP. Na dzień dzisiejszy jest to jednak – zaledwie proteza. Protokół funkcjonuje, ale z olbrzymimi ograniczeniami. Na przetestowanych serwerach (Gmail, Outlook, Interia, O2 (Tlen), nie da się automatycznie przenosić wiadomości do kosza, usuwać… itd. Ogólnie, w programie zniknęła opcja usuwania wiadomości z serwera po opróżnieniu kosza, lub z folderu ze spamem…”.
  Tak więc jak na razie jest słabo, ale przy co chwilę pojawiających się aktualizacja, jest szansa, że i ta sprawa zostanie załatwiona pozytywnie.

 9. Romix pisze:

  Czy wytłumaczy mi ktoś,dlaczego nie można pobrać tej poczty..??

 10. Romix pisze:

  Witam.
  Dlaczego nie można pobrać DreamMail.Jest komunikat: another htm.

  • iRas pisze:

   Spróbuję wytłumaczyć… Od czasu, gdy jakiś (…) w ciągu jednej nocy ściągnął 20 GB jednego pliku, musiałem ograniczyć wielokrotność pobierań. Ograniczenie, jak zapewne przeczytałeś, to jedno pobieranie tego samego pliku w okresie 5 min. Plik pobierany jest automatycznie z 3 sek. opóźnieniem. Jeśli pobierasz plik za pomocą Chrome, nie pilnując paska pobierania i naciśniesz przycisk “Pobierz”, to otrzymasz właśnie taki komunikat. Właściwie dotyczy to każdej przeglądarki, jednak w Chrome fakt pobierania można łatwo przegapić…

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.