Duplicate_Cleaner_icon256Duplicate Cleaner jest narzędziem do wykrywania zduplikowanych plików poprzez dogłębną analizę plików zgromadzonych na naszym komputerze. Znajdzie i usunie duplikaty plików muzycznych, zdjęć, filmów, dokumentów i wielu innych plików. W wyszukiwaniu uwzględnia np. treść, nazwę, wielkość, datę utworzenia, datę modyfikacji czy tytuł. Gdy te pliki zostaną znalezione użytkownik ma do dyspozycji narzędzia pomocnicze umożliwiające wybór, które kopie usunąć do kosza, a które do archiwum w innym miejscu.
Skanowanie może trochę potrwać w zależności od liczby plików w folderach i rozmiar plików. Może to trwać dłużej przy skanowaniu dysku sieciowego niż lokalnego. Procentowy postęp jest wyświetlany w oknie, wraz z informacjami o duplikatach znalezionych plików. Można anulować skanowanie klikając na  przycisk “Stop“, który pojawia kiedy skanowanie jest w toku. Należy pamiętać, że może to zająć trochę czasu, aby program zareagował, w zależności od stanu procesu skanowania.

Niektóre funkcje programu Duplicate Cleaner:
-szybkie skanowanie i dokładne porównanie dwóch egzemplarzy przy użyciu algorytmu MD5 lub innych
-elastyczne parametry wyszukiwania
-inteligentny asystent wyboru
-wyszukiwanie na dysku twardym lub dyskach sieciowych
-szukanie w wielu lokalizacjach
-eksport i import wyników do formatu CSV
-pokazuje ścieżkę, rozmiar i daty plików
-okno podglądu listy plików i obrazów
-usuwanie duplikatów plików do kosza
-przenoszenie plików do nowej lokalizacji.

Program wymaga do działania co najmniej środowiska .NET Framework 2 lub wyżej
Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)

 

Pobierz /.7z/ (5,1 MB / 8,6 MB) v. 4.1.0 Pobierz /.paf PAppC/ (5,18 MB / 8,39 MB) v. 3.2.6
Wersja instalacyjna: pobierz v. 4.1.0

Zmiany w wersji: link 

Armenian, Chinese (Simplified), Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish.
Zrzuty ekrany / Screenshots

Dupilcate_Cleaner_1 Dupilcate_Cleaner_2 Dupilcate_Cleaner_3

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/12/Duplicate_Cleaner_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/12/Duplicate_Cleaner_icon256-150x150.pngzbymalPAFSystemoweDuplicate Cleaner,Duplicate Cleaner portable,Duplikat,Duplikaty,Narzędzia,Pliki,Systemowe
Duplicate Cleaner jest narzędziem do wykrywania zduplikowanych plików poprzez dogłębną analizę plików zgromadzonych na naszym komputerze. Znajdzie i usunie duplikaty plików muzycznych, zdjęć, filmów, dokumentów i wielu innych plików. W wyszukiwaniu uwzględnia np. treść, nazwę, wielkość, datę utworzenia, datę modyfikacji czy tytuł. Gdy te pliki zostaną znalezione użytkownik ma...