Easy Context Menu (ECM) to dodatek do systemu Windows, który pozwala na dodawanie różnych przydatnych poleceń i usprawnień prawego przycisku myszy, na przykład do pulpitu, napędów, plików, folderów czy menu kontekstowego.
W ten sposób można szybko i łatwo uzyskać dostęp do najczęściej używanych składników systemu Windows. Wystarczy zaznaczyć pole wyboru obok elementów, które chcemy dodać. Po dodaniu, kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybierz skrót komponentu, aby go uruchomić.

Po uruchomieniu programu wyświetli się lista opcji, w której wybieramy żądane pozycje menu kontekstowego, zaznaczając pole przyległe, a następnie klikamy przycisk “Zastosuj zmiany”. Wszystkie czynności, jakie możemy dodać, pogrupowane są w sześciu kategoriach głównych oraz trzech podkategoriach.
Program pozwala również, aby dana opcja pojawiła się w menu tylko po wciśnięciu prawego przycisku myszy i klawisza SHIFT w celu wyeliminowania pozycji z menu rzadziej używanych.

Dzięki tej aplikacji możemy usprawnić sobie pracę na komputerze, zwłaszcza wtedy, gdy często korzystamy z nietypowych narzędzi. Easy Context Menu jest programem darmowym i przenośnym (portable).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (1,59 MB / 2,60 MB)
Brak wersji instalacyjnej
Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Turkish, Uighur, Ukrainian, Vietnamese.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Easy_Context_Menu_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Easy_Context_Menu_icon256-150x150.pngzbymalDodatki64-bit,dodatek do systemu,Easy Context Menu,Easy Context Menu portable,prawy przycisk myszy
Easy Context Menu (ECM) to dodatek do systemu Windows, który pozwala na dodawanie różnych przydatnych poleceń i usprawnień prawego przycisku myszy, na przykład do pulpitu, napędów, plików, folderów czy menu kontekstowego. W ten sposób można szybko i łatwo uzyskać dostęp do najczęściej używanych składników systemu Windows. Wystarczy zaznaczyć pole wyboru...