Letty 2.0 portable

Letty to aplikacja do przechowywania i przesyłania plików. Lekki program pod wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, którego głównym celem są prędkość, bezpieczeństwo, anonimowość i innowacja.

Wszystkie wgrywane pliki są szyfrowane, a klucz do ich odkodowania (tzw. „hashcode”) otrzymuje tylko i wyłącznie osoba, która wgrywa plik. Nie przechowujemy kluczy na własnych serwerach, ani też innych danych o plikach, co gwarantuje anonimowość przechowywanych danych naszym użytkownikom. Użytkownik wgrywający plik może dodatkowo zabezpieczyć go jeszcze własnym, tekstowym hasłem.

Program Letty, który od początku pisany był z myślą o optymalizacji – brak instalatora, brak opóźnienia w starcie aplikacji, brak limitów prędkości pobierania i wysyłania (możesz wykorzystać pełną prędkość swego łącza) internetowego. Pełna stabilność, prostota i perfekcjonizm. Tego typu projektowanie aplikacji nie pozostało przeszkodą w tym, aby Letty prezentowało także nowoczesny interfejs, umożliwiało zaawansowaną konfigurację i integrację z systemem.

Spełnienie podstawowych założeń pozwoliło na rozwój szeregu innowacyjnych udogodnień. Automatyczne pobieranie nowo dodanych plików z podanych w ustawieniach linków gwarantuje bycie zawsze na bieżąco. Programowanie działania aplikacji pozwala na pełną kontrolę zachowań komputera. Letty zaproponuje pobranie pliku po skopiowaniu klucza (hashcode) do schowka, pobierze najnowsze subskrybowane pliki, a jak skończy – wyłączy komputer.

Jest to jedyny program do przechowywania plików, który gwarantuje satysfakcję z poziomu bezpieczeństwa oraz wsparcia. Jako, że jesteśmy przekonani o niezawodności naszego systemu, oferujemy wszystkim naszym użytkownikom pełne wsparcie techniczne i szybką pomoc. Dodatkowo posłużyć można się forum, które skupia społeczność użytkowników aplikacji z całego świata.

Letty jest ciągle rozwijanym programem, wobec którego mamy dalsze plany rozwoju na kolejne lata. Dołącz do nas i przekonaj się sam.

Program posiada również osobne forum, które skupia rzeszę miłośników tej niezawodnej i całkowicie anonimowej technologii.

Działa w systemach: Windows XP/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: English, Polish.

You may also like...