Emby Server 4.8.8.0 portable

Emby Server

Emby Server – to serwer mediów przeznaczony do organizowania, odtwarzania i przesyłania strumieniowego dźwięku i obrazu do różnych urządzeń. Jest on oprogramowaniem typu open-source z niektórymi składnikami o charakterze zamkniętym (od sierpnia 2017 r.) i wykorzystuje model klient-serwer. Dwa porównywalne serwery mediów, to Plex i Windows Media Center (brak w systemie Windows 10).
Serwer i klient zostały opracowane dla systemów Windows, Linux, iOS, FreeBSD, dla telefonów (Android, iOS i Windows) oraz wiele innych.
Począwszy od wersji 3, nie jest już jednym programem, a obejmuje wiele aplikacji, które komunikują się z centralnym serwerem zarządzającym biblioteką. Nie jest już zamknięty wewnątrz Windows Media Center, można teraz zabrać Emby ze sobą z całą bibliotekę multimediów, nie tylko do komputerów w sieci, ale także do wielu urządzeń przenośnych.

Z jego pomocą można strumieniowo przesyłać zawartość multimedialną do kompatybilnego urządzenia, na którym zainstalowano dedykowany klient, na przykład Emby Theater, Media Browser Classic lub Kodi, które wymagają użycia klucza API, aby zainicjować połączenie.
Umożliwia szybkie tworzenie list odtwarzania, zarządzanie dostępem do konkretnych plików i organizowanie mediów w bardzo intuicyjny sposób.

Cechy Emby Server:

– media na dowolnym urządzeniu – serwer automatycznie konwertuje i strumieniuje multimedia w locie do odtwarzania na dowolnym urządzeniu
– łatwy dostęp – ułatwia odtwarzanie multimediów osobistych z dala od domu, po prostu zaloguj się i odtwarzaj
– telewizja na żywo – strumieniowanie na żywo do dowolnego urządzenia, zarządzaj DVR i korzystaj z biblioteki nagrań
– synchronizacja mobilna – zsynchronizuje osobiste multimedia z telefonami i tabletami, aby uzyskać łatwy dostęp w trybie offline, automatycznie zsynchronizuje nową treść w miarę jej dodawania
– piękne wyświetlanie – organizuje nasze treści w łatwe i eleganckie prezentacje
– zarządza mediami – narzędzia internetowe pomagają edytować metadane i obrazy, wyszukiwać napisy i wiele innych
– zarządza domem – z łatwością kontroluje dostęp do treści naszych dzieci
– kontrola rodzicielska – określa ograniczenia rodzicielskie dla dzieci, tworzy harmonogramy dostępu, limity czasowe i inne
DLNA – automatycznie wykrywa urządzenia DLNA w sieci, dzięki czemu można łatwo przesyłać zawartość
Chromecast – wysyła filmy wideo, muzykę, zdjęcia i TV na żywo do Chromecast
– synchronizacja z chmurami – zsynchronizuje multimedia z chmurami w celu łatwej archiwizacji, przechowując materiały w wielu rozdzielczościach, aby była umożliwić bezpośredniego przesyłania strumieniowego z dowolnego urządzenia.

Emby Theater to natywna aplikacja Windows dla Emby

Program wymaga do działania .NET Framwork 4 lub wyżej.
Do uruchomienia panelu sterowania serwera należy posiadać dowolną przeglądarkę internetową.

Istnieje również wersja Emby Premiere, która udostępnia dodatkowe funkcje.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Obsługuje system Windows 7 SP1 lub nowszą wersję systemu Windows. Jeśli korzystasz z systemu Windows 7, upewnij się, że aktualizacje systemu Windows są w pełni aktualne.

Instalacja przenośna (portable):
– pobierz i rozpakuj jeden ze skompresowanych plików w zależności od architektury systemu
– uruchom program EmbyServer.exe z poziomu podfolderu systemowego (np. embyserver-win-x64-xxx > system > EmbyServer.exe)
– uruchom kreator konfiguracji serwera Emby, odwiedzając witrynę: http://localhost:8096

Po starcie programu przeprowadzamy konfigurację serwera.
Serwer podejmie próbę uruchomienia kreatora konfiguracji internetowej w domyślnej przeglądarce. Jeśli tak się nie stanie, po prostu otwórz przeglądarkę i odwiedź stronę: http://localhost:8096

Languages: Arabic, Belarusian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Chinese (Hong Kong), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (UK & USA), Finnish, French, French (Canada), German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kazakh, Korean, Lithuanian, Malay, Norwegian (Bokmal), Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (Latin America, Spanish (Mexico), Swedish, Swiss (German), Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...