Emsisoft Emergency Kit 2024.4.0.12347 portable

Emsisoft Emergency Kit

Emsisoft Emergency Kit zawiera programy, które są przeznaczone do skanowania i czyszczenia zainfekowanych komputerów w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Mając te narzędzia na pamięci USB możemy skanować i oczyścić każdy komputer.

Darmowy w 100%, przenośny skaner (antywirus + anty-malware), który nie wymaga instalacji lub Internetu. Emsisoft Emergency Kit natychmiast leczy ponad 11 milionów zagrożeń bezpieczeństwa, jest łatwiejszy w użyciu niż kiedykolwiek wcześniej.

emsisoft_emergency_kit-sticks

Program oprócz graficznego skanera Start Emergency Kit Scannera zawiera również Start Commandline Scanner , który pozwala na pełną kontrolę wszystkich funkcji z linii poleceń. Znany jako jeden z najbardziej zaawansowanych skanerów linii poleceń, program ten jest szczególnie doceniany przez techników, którzy integrują go do automatycznych skryptów.

Program skanuje zainfekowane komputery w poszukiwaniu wirusów, trojanów, spyware, adware, dialerów, keyloggerów i innego złośliwego oprogramowania. Jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek elementy malware, można je przenieść do kwarantanny lub usunąć.

Aplikacja ma możliwość łączenia się z bazą internetową, która dostarcza wielu informacji na temat znalezionych zagrożeń.

Emsisoft Emergency Kit – skanowanie antymalware. Najlepsze wskazówki

Po uruchomieniu programu należy ściągnąć aktualizacje

Działa w systemach: Windows 10 – 64-bit/11
Licencja: bezpłatny do użytku prywatnego (freeware no commercial)

Aplikacja od wersji 11 jest całkowicie przenośnym (portable) programem. Wystarczy uruchomić instalator i wskazać miejsce gdzie program ma się znajdować (tworzymy nowy folder).

Rozszerzenia Emsisoft Browser Security:

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Finnish, French, Greek, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Slovenian, Spanish, Turkish.

You may also like...