Emsisoft_Emergency_Kit_icon256Emsisoft Emergency Kit zawiera programy, które są przeznaczone do skanowania i czyszczenia zainfekowanych komputerów w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Mając te narzędzia na pamięci USB możemy skanować i oczyścić każdy komputer.

Darmowy w 100% podwójny, przenośny skaner (antywirus + anty-malware), który nie wymaga instalacji lub Internetu. Nowy Emsisoft Emergency Kit natychmiast leczy ponad 11 milionów zagrożeń bezpieczeństwa, jest łatwiejszy w użyciu niż kiedykolwiek wcześniej.

Program oprócz graficznego skanera Start Emergency Kit Scannera zawiera również Start Commandline Scanner , który pozwala na pełną kontrolę wszystkich funkcji z linii poleceń. Znany jako jeden z najbardziej zaawansowanych skanerów linii poleceń, program ten jest szczególnie doceniany przez techników, którzy integrują go do automatycznych skryptów.emsisoft_emergency_kit-sticks

Program skanuje zainfekowane komputery w poszukiwaniu wirusów, trojanów, spyware, adware, dialerów, keyloggerów i innego złośliwego oprogramowania. Jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek elementy malware, można je przenieść do kwarantanny lub usunąć.

Aplikacja ma możliwość łączenia się z bazą internetową, która dostarcza wielu informacji na temat znalezionych zagrożeń.

Po uruchomieniu programu należy ściągnąć aktualizacje.
Działa w systemach: Windows 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny do użytku prywatnego (freeware no commercial)

Pobierz (290 MB / 619 MB)
Program od wersji 11 jest całkowicie przenośnym (portable) programem. Wystarczy uruchomić instalator i wskazać miejsce gdzie program ma się znajdować (tworzymy nowy folder).
Pobierz /.paf.exe / (266 MB / 637 MB) – oficjalna wersja PAF stworzona przez Emsisoft Pobierz /.paf.exe PApps/ v. 2018.6.0.8742
Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Arabic, Chinese, Croatian, Czech, Dutch, English, French, Greek, German, Hungarian, Italian, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Slovenian, Spanish, Turkish, Vietnamese.

Zrzuty ekrany / Screenshots
https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/Emsisoft_Emergency_Kit_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/Emsisoft_Emergency_Kit_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalBezpieczeństwoPAFAdware,Bezpieczeństwo,Dialer,Emsisoft Emergency Kit,Emsisoft Emergency Kit portable,Keylogger,Malware,Spyware,Trojan,USB,Wirus
Emsisoft Emergency Kit zawiera programy, które są przeznaczone do skanowania i czyszczenia zainfekowanych komputerów w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Mając te narzędzia na pamięci USB możemy skanować i oczyścić każdy komputer. Darmowy w 100% podwójny, przenośny skaner (antywirus + anty-malware), który nie wymaga instalacji lub Internetu. Nowy Emsisoft Emergency Kit natychmiast...