XMedia Recode 3.4.7.8 portable

15 komentarzy

 1. Radiation pisze:

  You do not have such a heading, but it is a pity!

  Viber for Windows Portable 9.7.5.6 FoxxApp

  https://portableappz.ru/57-viber-portable-foxxapp.html

 2. darek pisze:

  Kolejna wersja, która nie konwertuje pliki wideo.

 3. yoo pisze:

  Kolejna wersja nieudana. Nie pamięta ustawionej szerokości kolumn. Audio po każdej zmianie pliku w kolejce wraca na opcję stereo. W tagach przydałaby się opcja Remove All bez podziału na zakładki. Copy po każdej zmianie pliku wraca na Convert. Przydałaby się opcja normalizacji audio bez rekompresji, jak np. w mp3gain.

 4. zbymal pisze:

  Dodano najnowszą wersję PAF programu XMedia Recode

 5. yoo pisze:

  c.d.
  Zmiana w sekcji Video z Convert na Copy – po zmianie pliku w kolejce przywraca zawsze na Convert (dodatkowe klikanie, jeśli się chce np tylko pogłośnić ścieżkę audio bez zmiany video). Natomiast w sekcji Audio opcja ta działa poprawnie (nie zmienia się po zmianie pliku).

 6. yoo pisze:

  c.d.
  Ustawienie rozdzielczości – po zmianie pliku pokazuje oryginalną, a nie ustawioną dla całego sezonu.
  Przydałoby się również przenoszenie zadań w kolejce (np. zmiejsca ostatniego na pierwsze itp) oraz możliwość odpalania poszczególnych zadań z kolejki (teraz włączona kolejka konwertuje wszystko z listy) i możliwość zapisania zadań kolejki w razie wywalenia programu (teraz trzeba kolejkę zapisywać całą od początku).
  W sekcji audio przy ustawieniu np dżwięku wielokanałowego 5.1 po zmianie pliku przywraca na stereo.
  W wersji 3.2.1.7 główna ramka wyboru pomajgana (nie można ustawić swojej szerokości kolumn – przywraca oryginalną, jakaś pusta kolumna na początku) ikony open file i dvd/blu-ray poprzestawiana – po co w ogóle autor zmienił te ustawienia, skoro było dobrze od zawsze?

 7. yoo pisze:

  Ponownie yoo 🙂 Wersja 3.2.1.6 portable jest najlepsza ze wszystkich ale pozostały jeszcze szczegóły przy kolejkowaniu zadań. Sekcja video Videoformat (chcę żeby było unspecified, a każda zmiana pliku w kolejce przywraca na component – nie wiem czy w ogóle to ustawienie jest ważne). Sekcja audio Samplerate (chcę sobie ustawić np 48000 dla całego sezonu serialu, ale każda zmiana pliku w kolejce ustawia wartość, jaką ma dany plik w oryginale). Każde więc ustawienia pliku przed zapisaniem do kolejki trzeba przeklikać i w tych miejscach poprawiać, co wydłuża czas zapisu do kolejki. Przydałaby się może jeszcze lepsza opcja muxingu, wycinania i korekcji opóźnień / przyspieszeń dźwięku, zmiana FPS, bo chyba czegoś takiego nie ma. I znowu wielka prośba do osób znających język autora programu o podesłanie moich uwag.

 8. yoo pisze:

  Od wersji (portable oczywiście) 3.2.1.2 do 3.2.1.5 jest bug przy kolejkowaniu zadań. Nie zachowuje niektórych zapisanych ustawień, tylko przywraca znamionowe hgw gdzie zaszyte. Modyfikacja pliku XMediaRecode.ini oraz zapisywanie ustawień własnych nic nie daje, bo po wybraniu następnego pliku z kolejki przywraca znamionowe. W sekcji video: Open GOP (chcę, żeby było niezaznaczone, a każda zmiana pliku w kolejce przywraca zaznaczenie), Videoformat (chcę, żeby było unspecified, a każda zmiana pliku w kolejce przywraca na component), w sekcji audio: Samplerate (chcę, żeby było na sztywno 48000, ale każda zmiana pliku w kolejce ustawia wartość, jaką ma dany plik w oryginale), Bitrate (chcę, żeby było np. 112 lub tyle, ile ustawię np dla całego sezonu serialu, ale każda zmiana pliku w kolejce przywraca znamionowe 128). Każde więc ustawienia pliku przed zapisaniem do kolejki trzeba przeklikać i w tych miejscach poprawiać, co znacznie wydłuża czas zapisu do kolejki (przy np 10 sezonach po 22 odcinki łatwo to sobie wyobrazić). Jedyna wersja portable z tych ostatnich, która “trzyma” ustawienia indywidualne, to 3.1.8.6, ale z kolei często wywala program na analizie audio. I tu wielka prośba do osób znających język autora programu o podesłanie moich uwag.

 9. Aztek pisze:

  Dobra alternatywa.Polecam.

 10. Spirit pisze:

  U mnie nie obsluguje Cuda z karty graf wielka szkoda i wielki minus
  plus to kopiowanie dziwieku np dts

 11. zby mal pisze:

  Dodano najnowszą wersję PAF programu. Jest to wersja testowa, ale w pełni funkcjonalna.

 12. Grzegorz pisze:

  Dzięki! fajny program:)
  Już z niego korzystam

 13. Kuba pisze:

  Skoro jest tak zachwalany, to też muszę go wypróbować.

 14. Zakopiec pisze:

  Znakomity program. Osobiście rzadko korzystam z tego typu softów, ale ten bije na głowę niektóre podobne. Działa w serwisie gsm więc tam będzie wykorzystywany.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.