iGram 2024 online

iGram

iGram to internetowe narzędzie, które pomaga pobierać zdjęcia, filmy i rolki z serwisu Instagram. iGram został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu na dowolnym urządzeniu, takim jak telefon komórkowy, tablet lub komputer.

Aby pobrać zdjęcia lub filmy z Instagrama, musisz wykonać te trzy proste kroki:
-Otwórz aplikację Instagram lub stronę internetową, skopiuj adres URL zdjęcia, filmu lub rolki.
-Wróć do iGram, wklej link w polu i kliknij przycisk „Pobierz”.
-Szybko uzyskasz wyniki z kilkoma opcjami jakości, pobierz to, co odpowiada Twoim potrzebom.

Funkcje narzędzia iGram:
  • Program do pobierania zdjęć – Program do pobierania zdjęć na Instagramie dostarczany przez iGram to świetne narzędzie do zapisywania zdjęć z postów na Instagramie. Dzięki niemu możesz pobrać pojedynczy obraz postu, a także pobrać wiele zdjęć na Instagramie.
  • Pobieranie filmów – iGram został stworzony, aby umożliwić Ci pobieranie filmów w dowolnym celu. Obsługuje pobieranie wideo dla pojedynczego wideo i wielu filmów.
  • Narzędzie do pobierania IGTV – pobiera wideo, na wypadek, gdybyś nie mógł go obejrzeć od razu. Możesz pobrać filmy na swoje urządzenie, aby mieć pewność, że możesz wrócić do oglądania później, bez konieczności bycia online.
  • Pobieranie rolek (reels- autorski format Instagrama krótkich filmów, które mogą publikować użytkownicy serwisu, klonuje zasadę TikToka) – program do pobierania Instagram Reel pomoże Ci zapisać ulubione rolki.
  • Karuzela / Pobieranie albumów – karuzela, znana również, jako typ postów albumu lub galerii z wieloma zdjęciami, filmami lub mieszaną zawartością.

Często zadawane pytania (FAQ):

-Jakie formaty plików obsługuje iGram do pobierania?
Do pobierania obrazów najwygodniejszym formatem pliku jest JPG (maksymalna rozdzielczość obrazu 1080×1350 pikseli), a jeśli chodzi o filmy to MP4 (w większości przypadków to HD 720p), który zapewnia dobrą jakość i mały rozmiar wideo.
-Jakie urządzenia są kompatybilne z iGram Downloader?
Narzędzie można używać z dowolnego urządzenia, np. telefon komórkowy, tablet, laptop czy komputer. Jest wieloplatformowe oraz zostało przetestowane z przeglądarkami internetowymi: Google Chrome, Firefox, Opera, Safari, Chromium – wersje desktopowe, jak i mobilne.
-Czy są jakieś ograniczenia dotyczące liczby filmów, które można pobrać?
Nie, można pobierać tyle filmów, ile chcecie.
-Czy można pobierać zdjęcia i filmy od dowolnego użytkownika?
Tak., ale tylko z kont publicznych. Pobieranie prywatnych filmów nie jest dostępne i nie będzie. Trwają prace nad nowym rozszerzeniem, które pomoże pobierać prywatne posty bezpośrednio z Instagrama.
-Pobieranie Instagram Reels (rolki) jest dozwolone?
Można łatwo pobierać ze swojego konta na smartfona. Można pobierać tylko do użytku osobistego bez wykorzystywania do celów komercyjnych.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny / wyświetla reklamy (freeware / adware)

Languages: Arabic, Bangla, Chinese, Czech, English, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Nederlands, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...