Enigma Virtual Box to bezpłatne narzędzie do wirtualizacji oprogramowania i konsolidacji plików oraz wpisów w rejestrze w jeden plik wykonywany. Odbywa się to bez konieczności wyodrębniania wirtualnych plików na dysk komputera, ponieważ emulacja plików odbywa się tylko w pamięci procesu .
Za pomocą programu Enigma Virtual Box wirtualizacji poddamy praktycznie każdy rodzaj biblioteki .dll, ActiveX/COM (.dll, .ocx), pliki audio-wideo (.avi, .mp3) czy pliki tekstowe (.txt, .doc). Obsługuje zarówno pliki binarne x86 i x64, które działają na wszystkich wersjach systemu Windows NT. Umożliwia wygenerowanie pliku w wersji portable, kompresję pliku wynikowego w celu zmniejszenia jego całkowitego rozmiaru, zapisywanie projektu dla późniejszego wykorzystania.

Enigma Wirtualna Box nie wymaga żadnej dodatkowej wiedzy lub modyfikacji kodu źródłowego głównego pliku wykonywalnego. Wystarczy uruchomić Enigma Wirtualna Box, określić główny plik wykonywalny aplikacji, dodawanie plików i katalogów, których używa się do listy i kliknąć przycisk “Przetwarzaj”.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /for Dummies/ v. 8.20 Pobierz (7,12 MB / 7,53 MB) v. 7.80 Pobierz (7,06 MB / 7,73 MB) v. 7.70
Wersja instalacyjna: pobierz v. 9.20

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Chinese, Dutch, English, French, German, Italian, Korean, Persian (Farsi), Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/Enigma_Virtual_Box_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/06/Enigma_Virtual_Box_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweEnigma Virtual Box,Enigma Virtual Box portable,wirtualizacja,wirtualizacja oprogramowania
Enigma Virtual Box to bezpłatne narzędzie do wirtualizacji oprogramowania i konsolidacji plików oraz wpisów w rejestrze w jeden plik wykonywany. Odbywa się to bez konieczności wyodrębniania wirtualnych plików na dysk komputera, ponieważ emulacja plików odbywa się tylko w pamięci procesu . Za pomocą programu Enigma Virtual Box wirtualizacji poddamy praktycznie...