AutoPowerOptionsOK jest odpowiednim narzędziem dla systemu Windows, które pomoże nam zwiększyć efektywność energetyczną komputera.

Najważniejsze cechy automatycznego dostosowania planu energetycznego:
01. Aktywacja klawiaturą i/lub myszą regulatora czasowego:
– konfigurowalny zegar automatycznego wyłączania dla monitora
– konfigurowalny zegar automatycznego wyłączania dla komputera
– automatyczne przełączanie na inny plan energii.

02. Inne właściwości:
– bardzo mały
– nie obciąża procesora i zużywa mało pamięci
– szybki dostęp za pomocą w zasobniku systemowym
– przyjazny dla osób niedowidzących (funkcja zoomu)
– wielojęzyczny
– przenośny (portable)
– i inne…

W niektórych systemach operacyjnych Windows opcje zasilania są regulowane, ale czasami nie są przestrzegane, szczególnie w Windows 10, gdzie wiele aplikacji działa w tle, a AutoPowerOptionsOK jest właściwym narzędziem do zmniejszania zużycia energii. Wszyscy eksperci PC zalecają używanie trybu “wyłączania” lub “uśpienia” w celu oszczędzania energii, gdy komputer nie jest używany dla ochrony sprzętu, w ramach wszystkich systemów Microsoft Windows innych systemów operacyjnych.
Nawet jeśli nie mamy problemów z opcjami energii, ale musimy często je regulować, możemy to również zrobić za pomocą AutoPowerOptionsOK z zasobnika systemowego. Można je łatwo wykorzystać do szybkiej zmiany opcji zasilania.

Działa w systemach: Windows XP.Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (52 KB / 96 KB)
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: Chinese (Traditional), English, French, German, Greek, Korean, Polish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/10/AutoPowerOptionsOK_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/10/AutoPowerOptionsOK_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweAutoPowerOptionsOK,AutoPowerOptionsOK portable,efektywność energetyczna komputera,oszczędzanie energii
AutoPowerOptionsOK jest odpowiednim narzędziem dla systemu Windows, które pomoże nam zwiększyć efektywność energetyczną komputera. Najważniejsze cechy automatycznego dostosowania planu energetycznego: 01. Aktywacja klawiaturą i/lub myszą regulatora czasowego: - konfigurowalny zegar automatycznego wyłączania dla monitora - konfigurowalny zegar automatycznego wyłączania dla komputera - automatyczne przełączanie na inny plan energii. 02. Inne właściwości: - bardzo mały - nie obciąża...