FastStone Capture jest potężnym i intuicyjnym narzędziem do przechwytywania zawartości ekranu. jest jednym z przodujących narzędzi tego typu.
Pozwala na przechwytywanie wszystkiego z ekranu, w tym okien, obiektów, pełnego ekranu, obszary prostokątne czy całe strony internetowe (Internet Explorer, Firefox i Opera).
Posiada innowacyjne funkcje, takie jak obsługa skrótów klawiaturowych, zmiana rozmiaru, kadrowanie, dodawanie tekstu, drukowanie, wysyłanie przez e-mail zdefiniowanym klientem poczty, udostępnia lupę, posiada narzędzie pipety, aby uzyskać współrzędne kolorów ekranu i wiele innych.
Podstawowym interfejsem tego narzędzia jest mały pływający pasek zadań, który można przeciągać w dowolne miejsce ekranu lub zminimalizowane na pasku zadań systemu Windows.
Wykorzystuje bardzo małą ilość pamięci komputera.
Zrzuty zapisuje jako pliki BMP, JPEG, JPEG2000, GIF, PNG, TGA, TIFF i PDF.

FastStone Capture przechwytuje:
– aktywne okno
– okno / obiekt
– prostokątny obszar
– odręczny obszar
– pełny ekran
– przewijane okno (strony internetowe).

Uwaga
Jest to ostatnia wersja darmowa aplikacji (v. 5.3) dostępna do pobrania. Umowy nie zabraniają redystrybucji tej wersji. Następne wersje programu FastStone Capture są już płatne i kosztują około 20 dolarów.
Działa w systemach: Windows XP,2003,Vista,7
Licencja: bezpłatny (freeware, bez zastosowań komercyjnych)
Pobierz /PL/ (1,35 MB / 1,35 MB) Pobierz /EN/
Wersja instalacyjna /EN/: pobierz
Języki / Languages:
English, Polish
Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/FastStone_Capture_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/FastStone_Capture_icon256-150x150.pngzbymalZrzuty ekranuBMP,FastStone Capture,FastStone Capture 5.3,FastStone Capture portable,GIF,JPEG,JPEG2000,PDF,PNG,TGA,TIFF,zrzut ekranu,Zrzuty ekranu
FastStone Capture jest potężnym i intuicyjnym narzędziem do przechwytywania zawartości ekranu. jest jednym z przodujących narzędzi tego typu. Pozwala na przechwytywanie wszystkiego z ekranu, w tym okien, obiektów, pełnego ekranu, obszary prostokątne czy całe strony internetowe (Internet Explorer, Firefox i Opera). Posiada innowacyjne funkcje, takie jak obsługa skrótów klawiaturowych, zmiana rozmiaru,...